"Lato z Radiem" pierwszy raz grało w Pucku

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2017 23:00
W sobotę letnia trasa koncertowa radiowej Jedynki zawitała na Pomorze. Na scenie "Lata z Radiem" w Pucku wystąpili Cleo i Michał Szpak. Przerwy między występami ubarwiał kwartet wokalny-rozrywkowy Szafa Gra. Gwiazdą wieczoru był Andrzej Piaseczny, którego publiczność wręcz zmusiła do bisowania.
Koncert Lata z Radiem w Pucku. Na scenie Andrzej Piaseczny
Koncert "Lata z Radiem" w Pucku. Na scenie Andrzej PiasecznyFoto: Marcin Nowak vel Nowakowski/PR

Pierwszy w historii koncert "Lata z Radiem" w Pucku odbył się na Stadionie Miejskim (Aleja Lipowa). O wspaniałą atmosferę i wiele muzycznych emocji zadbali: kwartet wokalny-rozrywkowy Szafa Gra, Cleo, Michał Szpak i gwiazda wieczoru - Andrzej Piaseczny. Koncert zakończył pokaz sztucznych ogni.

Podczas koncertu niezwykłe magiczne widowisko prezentował iluzjonista Maciej Pol. A całość prowadzili Monika Tarka i Robert Kilen, którzy byli również gospodarzami audycji plenerowej nadawanej w sobotę z Pucka (godz. 9.00-12.00). Relacje zza kulis prowadziły dla słuchaczy Jedynki Sława Bieńczycka i Joanna Ficińska.

Pierwszy Program Polskiego Radia poleca specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z "Latem z Radiem" 2017 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu "Lata z Radiem", konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd "Lata z Radiem". Obszerne relacje z tych wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów – również znajdą się w naszym serwisie.

Trasa Lata z Radiem 2017 Trasa Lata z Radiem 2017

***

mat. prasowe/pg/ag

Czytaj także

Kolorowy koncert "Lata z Radiem" w Solcu Kujawskim

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2017 23:00
W niedzielę ekipa radiowej Jedynki przeniosła się do Solca Kujawskiego. Na scenie "Lata z Radiem" wystąpili: Arka Noego, Cleo, Margaret i grupa Pectus.
rozwiń zwiń