W igloo i pod wodą. Ślub marzeń nie ma dziś granic

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2017 18:13
- Czasami organizujemy śluby na 200 osób w ciągu półtora miesiąca i jest to możliwe, ale jest to wyzwanie czasowe i logistyczne - mówi konsultantka ślubna Katarzyna Gajek w audycji "Lato z Radiem".
Audio
  • Michał Wiśniewski wspomina swoje śluby (Lato z Radiem/Jedynka)
  • Konsultantka ślubna Katarzyna Gajek o nietypowych ceremoniach (Lato z Radiem/Jedynka)
Coraz więcej osób decyduje się na ślub na plaży, polanie w lesie czy w innych, niecodziennych okolicznościach, np. w igloo albo morskich głębinach
Coraz więcej osób decyduje się na ślub na plaży, polanie w lesie czy w innych, niecodziennych okolicznościach, np. w igloo albo morskich głębinach!Foto: Dmitry Sheremeta/ Shutterstock

W ciągu 12 lat pracy Katarzynie Gajek udało się zorganizować ponad 300 uroczystości ślubnych. Niektóre to wielkie i huczne imprezy z udziałem setek gości, podczas gdy inne stanowią kameralne wydarzenie dla najbliższego otoczenia.

- W skrócie można powiedzieć, że spełniam marzenia, które są bardzo różne. Zajmuję się doborem lokalizacji, wymyślaniem koncepcji całego wydarzenia, bo przecież każdy z nas ma wizję i przemyślenia, co do tego, jak chce by ten szczególny dzień wyglądał - opowiada konsultantka.

Ślub to dzień zarówno bardzo przyjemny, jak również nerwowy. O tym, jak sobie poradzić ze stresującymi sytuacjami, jak uniknąć błędów i na co zwrócić uwagę, by było to wydarzenie udane, mówimy więcej w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Lato z Radiem

Prowadzi: Bogdan Sawicki

Gość: Katarzyna Gajek (konsultantka ślubna z agencji Spire)

Data emisji: 25.07.2017

Godzina: 11.26

sm/mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jak podróż z dzieckiem zamienić w ogromną frajdę?

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2016 21:21
- Podróż z dzieckiem to nie tylko obawy i problemy, ale przede wszystkim ogromna frajda, bo nie ma nic piękniejszego niż pokazywać naszemu dziecku świat - opowiada Magdalena Pinkwart.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tato.net uczy, jak być dobrym tatą

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2016 13:31
- Każda kompetencja wymaga pewnych przygotowań. Jazda samochodem po ulicach wymaga konkretnego certyfikatu, więc ojcostwo także - stwierdził Dariusz Cupiał z inicjatywy Tato.net.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Lato z Radiem" w Cieszynie i Świeradowie-Zdroju

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2017 16:19
Ekipa radiowej Jedynki już szykuje się do kolejnych koncertów na trasie "Lata z Radiem" 2017.  Pierwszy weekend lipca to wyjątkowy koncert "Wyszehradzki" w Cieszynie i niedzielna impreza w Świeradowie-Zdroju.
rozwiń zwiń