Mazurowscy - rodzina zaprzyjaźniona z "Latem z Radiem"

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2017 19:20
- Rodzina Mazurowskich wzbudza we mnie bardzo gorące uczucia, bo poznałem ich wiele lat temu. Kochają koncerty Lata z Radiem i nasze audycje - mówi prowadzący Roman Czejarek.
Audio
  • Rodzina Mazurowskich na koncertach "Lata z Radiem" (Lato z Radiem/ Jedynka)
W role maskotek Lata z Radiem wcielają się synowie państwa Mazurowskich
W role maskotek "Lata z Radiem" wcielają się synowie państwa MazurowskichFoto: Marcin Nowak vel Nowakowski

Rodzina państwa Mazurowskich od kilku lat wraz z dziećmi wakacje spędza, towarzysząc dziennikarzom i artystom w czasie Lata z Radiem. Pracują jako wolontariusze, a zdarza się, że są również zapraszani na scenę.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, bo na koncertach Lata z Radiem panuje miła atmosfera. Występują świetne zespoły, radiowcy są bardzo mili i stali się naszymi przyjaciółmi, więc to wspaniałe, że przez dwa miesiące możemy z nimi jeździć - opowiada jedno z dzieci państwa Mazurowskich.

O tym, jak zaczęła się przygoda z Latem z Radiem i jak rodzinie Mazurowskich udało się za zaprzyjaźnić z dziennikarzami Polskiego Radia mówimy więcej w nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Lato z Radiem

Prowadzi: Małgorzata Raducha

Przygotowała: Joanna Ficińska

Data emisji: 7.08.2017

Godzina: 11.20

sm/mg

Czytaj także

Zespół "Śląsk" - słoneczna republika świętuje 64. urodziny

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2017 20:43
- Zespół "Śląsk" to słoneczna republika, jak mawiał nasz założyciel, Stanisław Hadyna - mówi Stanisław Demczuk, były solista chóru.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Fortepian na szelkach, czyli dlaczego warto polubić akordeon?

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2017 23:14
- Akordeon świetnie nadaje się do jazzu, o czym świadczą stare nagrania z ubiegłego wieku. Każdy, kto chce się o tym przekonać na żywo powinien się udać do Sulęczyna na największy w Polsce XV Festiwal Akordeonowy - opowiada akordeonista Paweł Nowak.
rozwiń zwiń