Golec uOrkiestra zagrała w Stalowej Woli

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2017 16:41
Ciesząca się ogromną popularnością impreza po raz kolejny odwiedziła Stalową Wolę. Na scenie pojawili się: iluzjonista Maciej Pol, Mateusz Mijal, Varius Manx i Kasia Stankiewicz oraz gwiazda wieczoru - zespół Golec uOrkiestra.
Golec uOrkiestra w Stalowej Woli
Golec uOrkiestra w Stalowej WoliFoto: Marcin Nowak vel Nowakowski/Jedynka

Sobotni koncert można było obejrzeć dzięki transmisji wideo. Obszerne relacje z tych wydarzeń - w postaci galerii zdjęć i filmów znalazły się również w naszym serwisie.

Harmonogram koncertów w Stalowej Woli:

16.00  Otwarcie imprezy

16.20  Występ Macieja Pola

17.40  Występ Mateusza Mijala

19.15  Występ Varius Manx & Kasia Stankiewicz

20.50  Występ zespołu Golec uOrkestra

22.10  Pokaz sztucznych ogni

Multimedialny serwis latozradiem.pl umożliwia zapoznanie się z tegoroczną trasą "Lata z Radiem" od A do Z. Internauci znajdą w nim m.in. szczegóły dotyczące występów artystów, konkursów, zespołu "Lata z Radiem" i wiele innych.

Podczas wszystkich koncertów obecne jest Mobilne Centrum Słuchu Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu, które wyposażone jest w gabinet laryngologiczny oraz specjalistyczną kabinę do badania słuchu. W godzinach 11.30-13.30 wszyscy chętni będą mogli wykonać bezpłatne badanie i skonsultować się z laryngologiem. 

Koncert poprowadzą Monika Tarka i Robert Kilen.

W Studiu plenerowym będą Sława Bieńczycka i Agnieszka Ciecierska.

***

ac/ag

Czytaj także

Lato z Radiem 2017. Szczegóły trasy!

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2017 14:08
Radiowa Jedynka przygotowuje się do 46. edycji trasy koncertowej "Lata z Radiem", tym razem pod hasłem "Jedynka. Twój #Radioprzyjaciel". Koncerty z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej odbędą się w dwudziestu miejscowościach na terenie całej Polski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rusza audycja i trasa koncertowa "Lata z Radiem" 2017

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2017 14:08
W czwartek 22 czerwca, tuż po godz. 9.00, na antenie Radiowej Jedynki zabrzmiała "Polka Dziadek" - melodia rozpoczynająca najsłynniejszą wakacyjną audycję w Polsce "Lato z Radiem". 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kolejne koncerty "Lata z Radiem" już w najbliższy weekend

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2017 16:41
W najbliższy weekend 12-13.08 "Lato z Radiem" odwiedzi Stalową Wolę i Tomaszów Lubelski. Na scenie wystapią: Golec uOrkiestra, Mateusz Mijal, Varius Manx i Kasia Stankiewicz, Bum Bum Orkestar, Jary Oddział Zamknięty, Ania Dąbrowska i Tercet czyli Kwartet.
rozwiń zwiń