Koncert "Lata z Radiem" w Piotrkowie Trybunalskim

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2017 20:00
"Lato z Radiem" zagrało w Piotrkowie Trybunalskim. Wystąpili iluzjonista Maciej Pol, HLA 4 Transplant,  Szafa gra, Tomasz Kamiński, Zakopower i zespoł IRA.
Sebastian Karpiel-Bułecka i Zakopower w Piotrkowie Trybunalskim
Sebastian Karpiel-Bułecka i Zakopower w Piotrkowie TrybunalskimFoto: Marcin Nowak vel Nowakowski

W niedzielę (20.08) "Lato z Radiem" gościło w Piotrkowie Trybunalskim. Od godziny 16.00 na terenie Lotniska przy Areoklubie trwał koncert i imprezy towarzyszące tegorocznej trasie.

Niedzielny koncert można było oglądać dzięki transmisji wideo. Obszerne relacje z tych wydarzeń - w postaci galerii zdjęć i filmów znajdą się również w naszym serwisie.

Multimedialny serwis latozradiem.pl umożliwia zapoznanie się z tegoroczną edycją od A do Z. Internauci znajdą w nim m.in. szczegóły dotyczące artystów, zespołu "Lata z Radiem", konkursów i wiele ciekawostek związanych z trasą koncertową.

Podczas wszystkich koncertów "Lata z Radiem" obecne jest Mobilne Centrum Słuchu Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu. Centrum jest wyposażone w gabinet laryngologiczny oraz specjalistyczną kabinę do badania słuchu. W godzinach 11.30-13.30 wszyscy chętni będą mogli wykonać bezpłatne badanie i skonsultować się z laryngologiem. 

Koncert prowadzili Marta Januszewska i Roman Czejarek.

***

ac/ag

Czytaj także

Lato z Radiem 2017. Szczegóły trasy!

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2017 14:08
Radiowa Jedynka przygotowuje się do 46. edycji trasy koncertowej "Lata z Radiem", tym razem pod hasłem "Jedynka. Twój #Radioprzyjaciel". Koncerty z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej odbędą się w dwudziestu miejscowościach na terenie całej Polski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lider Papa D.: najważniejsze to przekazać energię dnia dzisiejszego

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2017 14:31
- Wiele brzmień z lat 80. jest dziś w muzyce rozrywkowej bardzo słyszalnych. Jeżeli czerpie się z tamtych barw w różnych piosenkach, to dobrze, ale trzeba też pamiętać o świeżości - mówi w pierwszej tegorocznej audycji "Lato z Radiem" Paweł Stasiak z zespołu Papa D.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mazurowscy - rodzina zaprzyjaźniona z "Latem z Radiem"

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2017 19:20
- Rodzina Mazurowskich wzbudza we mnie bardzo gorące uczucia, bo poznałem ich wiele lat temu. Kochają koncerty Lata z Radiem i nasze audycje - mówi prowadzący Roman Czejarek.
rozwiń zwiń