Kolejne koncerty "Lata z Radiem" już w najbliższy weekend

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2017 19:40
Radiowa Jedynka z koncertami w Piotrkowie Trybunalskim i Rabce Zdroju. Na scenie wystapią: HLA 4 Transplant, Szafa Gra, Varius Manx & Kasia Stankiewicz, Ira, Zakopower, Mateusz Mijal, Tomasz Kamiński.
Lato z Radiem w Tomaszowie Lubelskim
"Lato z Radiem" w Tomaszowie LubelskimFoto: Marcin Nowak vel Nowakowski/Jedynka

Kolejnymi przystankami na koncertowej trasie "Lata z Radiem" będzie Rabka Zdrój (19.08) i Piotrków Trybunalski (20.08). Na scenie różnorodność gatunkowa: wystąpi rockowo-folkowy zespół Zakopower, skrzypek Tomasz Kamiński oraz energetyczna grupa wokalno-rozrywkowa Szafa Gra. HLA 4 Transplant oprócz doskonałej dawki muzyki rockowej jest zespołem promującym ideę transplantologii poprzez muzykę i sztukę. Na scenie nie zabraknie gwiazd. Koncerty uświetnią Varius Manx & Kasia Stankiewicz oraz zespół IRA, który w tym roku świętuje 30-lecie swojej kariery scenicznej.

W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd "Lata z Radiem". Obszerne relacje z tych wydarzeń - w postaci galerii zdjęć i filmów - również znajdą się w naszym serwisie.

Multimedialny serwis latozradiem.pl umożliwia zapoznanie się z "Latem z Radiem 2017" od A do Z. Internauci znajdą w nim m.in. szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu "Lata z Radiem", konkursów i wiele innych ciekawostek.

Podczas wszystkich tegorocznych koncertów "Lata z Radiem" obecne jest Mobilne Centrum Słuchu Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu. Centrum jest wyposażone w gabinet laryngologiczny oraz specjalistyczną kabinę do badania słuchu. W godzinach 11.30-13.30 wszyscy chętni będą mogli wykonać bezpłatne badanie i skonsultować się z laryngologiem. 

Koncerty poprowadzą Marta Januszewska i Roman Czejarek.

W Studiu plenerowym będą Sława Bieńczycka i Agnieszka Ciecierska.

ac/ag

Czytaj także

Lato z Radiem 2017. Szczegóły trasy!

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2017 14:08
Radiowa Jedynka przygotowuje się do 46. edycji trasy koncertowej "Lata z Radiem", tym razem pod hasłem "Jedynka. Twój #Radioprzyjaciel". Koncerty z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej odbędą się w dwudziestu miejscowościach na terenie całej Polski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rusza audycja i trasa koncertowa "Lata z Radiem" 2017

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2017 14:08
W czwartek 22 czerwca, tuż po godz. 9.00, na antenie Radiowej Jedynki zabrzmiała "Polka Dziadek" - melodia rozpoczynająca najsłynniejszą wakacyjną audycję w Polsce "Lato z Radiem". 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mazurowscy - rodzina zaprzyjaźniona z "Latem z Radiem"

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2017 19:20
- Rodzina Mazurowskich wzbudza we mnie bardzo gorące uczucia, bo poznałem ich wiele lat temu. Kochają koncerty Lata z Radiem i nasze audycje - mówi prowadzący Roman Czejarek.
rozwiń zwiń