Koncert "Lata z Radiem" w Rabce Zdroju

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2017 21:00
W Rabce Zdroju wystąpili: Mateusz Mijal, Szafa Gra, IRA, Varius Manx z Kasią Stankiewicz.
Kasia Stankiewicz i zespół Varius Manx w Rabce Zdroju
Kasia Stankiewicz i zespół Varius Manx w Rabce ZdrojuFoto: Marcin Nowak vel Nowakowski

W sobotę (19.08) "Lato z Radiem" zawitało do Rabki Zdrój. Już od godziny 16.00 na terenie Placu Targowego przy ul. Orkana zapraszaliśmy na koncerty i imprezy towarzyszące tegorocznej trasie.

Koncert można było oglądać dzięki transmisji wideo. Obszerne relacje z tych wydarzeń - w postaci galerii zdjęć i filmów znajdują się również w naszym serwisie.

Multimedialny serwis latozradiem.pl umożliwia zapoznanie się z tegoroczną edycją od A do Z. Internauci znajdą w nim m.in. szczegóły dotyczące artystów, zespołu "Lata z Radiem", konkursów i wiele ciekawostek związanych z trasą koncertową.

Podczas wszystkich koncertów "Lata z Radiem" obecne jest Mobilne Centrum Słuchu Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu. Centrum jest wyposażone w gabinet laryngologiczny oraz specjalistyczną kabinę do badania słuchu. W godzinach 11.30-13.30 wszyscy chętni będą mogli wykonać bezpłatne badanie i skonsultować się z laryngologiem. 

Koncert prowadzili Marta Januszewska i Roman Czejarek.

***

ac/ag

Czytaj także

Lato z Radiem 2017. Szczegóły trasy!

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2017 14:08
Radiowa Jedynka przygotowuje się do 46. edycji trasy koncertowej "Lata z Radiem", tym razem pod hasłem "Jedynka. Twój #Radioprzyjaciel". Koncerty z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej odbędą się w dwudziestu miejscowościach na terenie całej Polski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rusza audycja i trasa koncertowa "Lata z Radiem" 2017

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2017 14:08
W czwartek 22 czerwca, tuż po godz. 9.00, na antenie Radiowej Jedynki zabrzmiała "Polka Dziadek" - melodia rozpoczynająca najsłynniejszą wakacyjną audycję w Polsce "Lato z Radiem". 
rozwiń zwiń