Augustów. Feel na zakończenie "Lata z Radiem"

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2017 21:30
Dobiegła końca koncertowa trasa "Lata z Radiem". Jej zwieńczeniem była impreza w Augustowie, podczas której wystąpili: Maciej Pol, Maleo Reggae Rockers, Afromental i gwiazda wieczoru: Feel.
Feel na scenie Lata z Radiem w Augustowie
Feel na scenie "Lata z Radiem" w AugustowieFoto: Marcin Nowak vel. Nowakowski/Jedynka

Dzięki transmisji wideo, każdy mógł zobaczyć występy gwiazd "Lata z Radiem". Obszerne relacje z tych wydarzeń - w postaci galerii zdjęć i filmów - znalazły się w naszym serwisie latozradiem.pl.

Umożliwia on zapoznanie się z "Latem z Radiem 2017" od A do Z. Znajdziecie w nim m.in. szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu "Lata z Radiem", konkursów i wiele innych ciekawostek.

Wśród artystów tegorocznej trasy "Lata z Radiem" pojawili się m.in.: Maryla Rodowicz, Golec uOrkiestra, Patrycja Markowska, Varius Manx i Kasia Stankiewicz, Ania Dąbrowska, IRA, Zakopower, Lady Pank, Magda Steczkowska, Afromental, Feel czy Maleo Reggae Rockers.

Podczas wszystkich tegorocznych koncertów "Lata z Radiem" obecne było Mobilne Centrum Słuchu Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu wyposażone w gabinet laryngologiczny oraz specjalistyczną kabinę do badania słuchu. Wszyscy chętni mogli wykonać bezpłatne badanie i skonsultować się z laryngologiem. 

Finałowy koncert poprowadzili Marta Januszewska i Roman Czejarek.

Natomiast od godz. 10 do 12 z Augustowa nadawana była audycja plenerowa "Lata z Radiem". W studiu plenerowym radiowej Jedynki byli Agnieszka Kunikowska i Bogdan Sawicki.

***

ag/pg/mg

Czytaj także

Maleo Reggae Rockers rozkołysało Katowice. 29 lipca 2017

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2017 13:23
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mazurowscy - rodzina zaprzyjaźniona z "Latem z Radiem"

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2017 19:20
- Rodzina Mazurowskich wzbudza we mnie bardzo gorące uczucia, bo poznałem ich wiele lat temu. Kochają koncerty Lata z Radiem i nasze audycje - mówi prowadzący Roman Czejarek.
rozwiń zwiń