Red Lips: na koncertach najważniejsza jest atmosfera

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2017 14:15
- Zawsze solidaryzuję się z publicznością. Kiedy w trakcie koncertu pada deszcz, moknę razem ludźmi, którzy przyszli nas posłuchać - opowiada wokalistka Red Lips. 
Audio
  • Członkowie zespołu Red Lips opowiadają o letniej trasie koncertowej (Lato z Radiem/Jedynka)
Zespół Red Lips
Zespół Red Lips Foto: Wojciech Kusiński

Członkowie zespołu w rozmowie z prowadzącym przyznali, że najprzyjemniejszą częścią ich pracy są występy przed publicznością.

- Na scenie zawsze jest wiele improwizacji. Nie gramy z playbacku. Nawet jeśli coś się nie uda, to jest w tej niedoskonałości urok - tłumaczą artyści.

Goście audycji zdradzają, że nad płytą zawsze pracują wspólnie. Aranżacje muzyczne zawsze powstają w kilku wersjach. Po akceptacji najlepszej powstaje tekst, za który odpowiedzialna jest twarz zespołu - Joanna. 

Gramy głównie koncerty plenerowe. Zapraszamy wszystkich, którzy jeszcze w tym roku nie pojawili się na naszych koncertach - zaprasza Joanna Lazer z Red Lips. W audycji zaproszenie na zbliżające się koncerty i informacje o nowej płycie.

Zapraszamy do wysłuchania nagrania.

***

Tytuł audycji: Lato z Radiem

Prowadzi: Roman Czejarek

Goście: Joanna i Łukasz Lazer z zespołu Red Lips

Data emisji: 31.08.2017

Godzina emisji: 9.10

ac/kk

Czytaj także

Izabela Trojanowska wraca na nowej płycie do korzeni

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2017 15:20
- Nie wiedzieliśmy, jak ta płyta będzie przyjęta. Dzisiaj możemy odetchnąć. Powrót do korzeni, do Izy Trojanowskiej prawdziwej, to jest fajna podróż - tak o swoim nowym albumie "Na skos", która ukazała się i na kompakcie, i na winylu, opowiadała Izabela Trojanowska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Filip Łobodziński: rewolucja Dylana jest reakcyjna

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2017 15:02
- Boba Dylana nie można wpisywać w ruch hipisowskiego "flower power", on się od niego odżegnywał. Przypomina nam raczej o modelach wzruszenia, o których dziś zapominamy - przekonuje w Czwórce Filip Łobodziński, dziennikarz, tłumacz i autor projektu Dylan.pl.    
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kasia Popowska: nie tworzę muzyki pod czyjeś dyktando

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2017 13:30
Na swojej artystycznej drodze próbowała wielu rzeczy. Przez długi czas na pierwszym miejscu był taniec. Dopiero po kontuzji, która uniemożliwiła jej zajęcie się tańcem zawodowo, otworzyła się na karierę wokalną.
rozwiń zwiń