Prezes Polskiego Radia Andrzej Rogoyski: cudowny koncert, cudowna publiczność

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2019 14:17
W Krakowie trwa wielki finał "Lato z Radiem Festiwal 2019" kilkudziesięciu wykonawców, 16 koncertów, muzyczne premiery. Na kilka godzin przed finałowym koncertem zaprosiliśmy Państwa na specjalne wydanie audycji "Lato z Radiem", której gościem  był m.in. prezes Zarządu Polskiego Radia. 
Audio
  • Rozmowa z prezesem Polskiego Radia Andrzejem Rogoyskim (Lato z Radiem/Jedynka)
Sława Bieńczycka i prezes Polskiego Radia Andrzej Rogoyski
Sława Bieńczycka i prezes Polskiego Radia Andrzej Rogoyski Foto: Sebastian Gołos/Polskie Radio

Andrzej Rogoyski mówi, że jest zachwycony nie tylko atomsferą panującą obecnie w Krakowie ale podczas całej trasy "Lata z Radiem". 

W piątek, podczas pierwszego dnia finału Festiwalu, publiczność zgromadzona w Parku Jordana w Krakowie zobaczyła występy wielu wspaniałych artystów, m.in. Katarzyny Nosowskiej, sióstr Natalii i Pauliny Przybysz, grup The Dumplings i Fisz Emade Tworzywo, a także zespołu Voo Voo.

Obszedłem przed koncertem i w jego trakcie Park Jordana. Byłem zachwycony tym, jak daleko sięgały tłumy. To było kilkadziesiąt tysięcy osób. Mam wrażenie, że widzowie byli zachwyceni. Cudowny koncert, ale przede wszystkim cudowna publiczność - mówi prezes Polskiego Radia. 

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania, w którym Andrzej Rogoyski dzieli się także swoimi pierwszymi wspomnieniami dotyczącymi "Lata z radiem". 

***

Tytuł audycji: Lato z Radiem 

Prowadzą: Sława Bieńczycka, Grzegorz Frątczak

Gość: Andrzej Rogoyski (prezes Zarządu Polskiego Radia)

Data emisji: 31.08.2019

Godzina emisji: 11.12

khCzytaj także

"Lato z Radiem" prosto z Małego Rynku w Krakowie

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2019 14:00
W Krakowie trwa wielki finał "Lato z Radiem Festiwal 2019" kilkudziesięciu wykonawców, 16 koncertów, muzyczne premiery. Na kilka godzin przed finałowym koncertem zaprosiliśmy Państwa na specjalne wydanie audycji "Lato z Radiem". 
rozwiń zwiń