X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Prezes Polskiego Radia Andrzej Rogoyski: cudowny koncert, cudowna publiczność

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2019 14:17
W Krakowie trwa wielki finał "Lato z Radiem Festiwal 2019" kilkudziesięciu wykonawców, 16 koncertów, muzyczne premiery. Na kilka godzin przed finałowym koncertem zaprosiliśmy Państwa na specjalne wydanie audycji "Lato z Radiem", której gościem  był m.in. prezes Zarządu Polskiego Radia. 
Audio
  • Rozmowa z prezesem Polskiego Radia Andrzejem Rogoyskim (Lato z Radiem/Jedynka)
Sława Bieńczycka i prezes Polskiego Radia Andrzej Rogoyski
Sława Bieńczycka i prezes Polskiego Radia Andrzej Rogoyski Foto: Sebastian Gołos/Polskie Radio

Andrzej Rogoyski mówi, że jest zachwycony nie tylko atomsferą panującą obecnie w Krakowie ale podczas całej trasy "Lata z Radiem". 

W piątek, podczas pierwszego dnia finału Festiwalu, publiczność zgromadzona w Parku Jordana w Krakowie zobaczyła występy wielu wspaniałych artystów, m.in. Katarzyny Nosowskiej, sióstr Natalii i Pauliny Przybysz, grup The Dumplings i Fisz Emade Tworzywo, a także zespołu Voo Voo.

Obszedłem przed koncertem i w jego trakcie Park Jordana. Byłem zachwycony tym, jak daleko sięgały tłumy. To było kilkadziesiąt tysięcy osób. Mam wrażenie, że widzowie byli zachwyceni. Cudowny koncert, ale przede wszystkim cudowna publiczność - mówi prezes Polskiego Radia. 

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania, w którym Andrzej Rogoyski dzieli się także swoimi pierwszymi wspomnieniami dotyczącymi "Lata z radiem". 

***

Tytuł audycji: Lato z Radiem 

Prowadzą: Sława Bieńczycka, Grzegorz Frątczak

Gość: Andrzej Rogoyski (prezes Zarządu Polskiego Radia)

Data emisji: 31.08.2019

Godzina emisji: 11.12

khCzytaj także

"Lato z Radiem" prosto z Małego Rynku w Krakowie

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2019 14:00
W Krakowie trwa wielki finał "Lato z Radiem Festiwal 2019" kilkudziesięciu wykonawców, 16 koncertów, muzyczne premiery. Na kilka godzin przed finałowym koncertem zaprosiliśmy Państwa na specjalne wydanie audycji "Lato z Radiem". 
rozwiń zwiń