Lato z Radiem: 2020. Anna Wyszkoni zaśpiewa w radiu swoje największe przeboje!

Ostatnia aktualizacja: 29.07.2020 10:30
Anna Wyszkoni wystąpiła we wtorek (28.07) online w cyklu koncertów Lata z Radiem 2020. Ten koncert będzie retransmitowany w piątek po godz. 20 w Programie 1 Polskiego Radia. - Jestem w doskonałym momencie życia i nieustannie się zmieniam, a wraz ze mną zmienia się moja twórczość - mówiła przed koncertem artystka.
Anna Wyszkoni
Anna WyszkoniFoto: Cezary Piwowarski / Polskie Radio

Ania Wyszkoni i jej twórczość doskonale znana jest słuchaczom radiowej Jedynki. Artystka często gości w programie "Muzyczna Jedynka", a jej piosenki na antenie stacji. Przypomnijmy, że jej przebój "Wiem, że jesteś tam" miażdżącą liczbą głosów zyskał tytuł Przeboju Roku, zdobywając Super Jedynkę przed dziewięcioma laty. W tym roku artystka ukończyła 40 lat życia, a w przyszłym ta niezwykle popularna wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka świętować będzie 25-lecie pracy artystycznej.

"Nie osiadam na laurach"

Karierę rozpoczęła w wieku 16 lat, dołączając do grupy "Łzy". Ich przebój "Agnieszka" był początkiem wielkich muzycznych sukcesów. W 2010 roku wokalistka zdecydowała się pójść własną drogą, wydając swój pierwszy solowy album "Pan i Pani". Fani potwierdzili słuszność jej decyzji: płyta szybko zdobyła podwójną platynę. - Nie osiadam na laurach - mówiła Anna Wyszkoni w wywiadzie dla "Muzycznej Jedynki" w swoje 40. urodziny 21 lipca. - Ciągle podnoszę sobie poprzeczkę, zmieniam się - w końcu jestem kobietą! Jestem w bardzo dobrym momencie życia - zapewniała. 

Jej kolejne hity nie schodziły z list przebojów, na stałe wpisując się w krajobraz polskiej muzyki rozrywkowej, a teledyski im towarzyszące w sieci osiągają milionowe liczby odsłon. Na swój jubileusz w przyszłym roku artystka przygotowuje nowy album. Już we wtorek, na scenie "Lata z Radiem", być może wykona jeden z utworów, które się na nim znajdą. Na pewno jednak usłyszymy jej największe przeboje. 

Ania Wyszkoni/Youtube

***

Dbając o bezpieczeństwo zdrowotne swoich słuchaczy, radiowa Jedynka przeniosła tegoroczne koncerty "Lata z Radiem" z plenerów do jednej z sal koncertowych Polskiego Radia, skąd - bez udziału publiczności -  transmitowane są na stronach jedynka.polskieradio.pllatozradiem.pl oraz w mediach społecznościowych stacji. Retransmisji można słuchać na antenie Programu 1 Polskiego Radia w każdy piątek po serwisie o godz. 20.00.  


. .

ag

Zobacz więcej na temat: Ania Wyszkoni piosenka koncert

Czytaj także

Anna Wyszkoni: piosenka "Mimochodem" skłania nas do refleksji nad życiem

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2017 15:34
- To był bardzo pracowity i intensywny rok - mówi w "Muzycznej Jedynce" artystka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Anna Wyszkoni: uważam, że jestem w dobrym momencie mojego życia

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2020 17:42
Anna Wyszkoni kończy dziś 40 lat, ale nie zamierza ukrywać swojego wieku. - Nie przeżywam tego w sposób negatywny, wręcz przeciwnie - mówi w "Muzycznej Jedynce". Śmieje się, że już może zaśpiewać "40 lat minęło jak jeden dzień".
rozwiń zwiń