Rowerem wśród Piastów. Peleton "Lata z Radiem" mknie dalej

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2021 09:00
Jak w każdy wakacyjny piątek, na naszej antenie odbędzie się "Peleton Lata z Radiem" i Polskiego Radia Kierowców. Tym razem Patryk Michalski na rowerze zapuści się w miejsca doskonale znane słuchaczom Programu 1 Polskiego Radia.
Sława Bieńczycka
Sława BieńczyckaFoto: Polskie Radio

Czytaj też:
1628144912563.jpg
Klachanie nad żurem. "Lato z Radiem" w Tychach

To  Szklarska Poręba i Polana Jakuszycka, gdzie od lat zimą odbywa się Bieg Piastów. To jednak niejedyna impreza sportowa tam organizowana. Przed nami bowiem (pod koniec sierpnia) Letni Bieg Piastów, a we wrześniu Rowerowy Bieg Piastów. O tych niezwykłych wydarzeniach opowiemy w relacjach naszego reportera.

Zobacz także:

Poza tym w audycji:

- konkursy „Karuzela z nagrodami” i „Skojarzenia",

- najnowsze notowanie Turystycznej Listy Przebojów.PL,

- kolejny odcinek słuchowiska „Klub wielbicieli Agaty Ch.” oraz związany z nim plebiscyt dla Słuchaczy, którzy decydują o dalszych losach bohaterów słuchowiska,

- archiwum "Lata z Radiem".

***

ZOBACZ SPOT PROMUJĄCY PELETON "LATA Z RADIEM":

"Lato z Radiem" na antenie Programu 1 Polskiego Radia codziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00 - 12.00. Słuchaj też na stronie www.latozradiem.pl oraz w aplikacji mobilnej "Lata z Radiem".

***

Do wysłuchania audycji "Lato z Radiem", w piątek (13.08) w godz. 9.00 - 12.00, zaprasza Sława Bieńczycka.

mg

Czytaj także

50. urodziny "Lata z Radiem". Wspaniały koncert Ani Dąbrowskiej [ZOBACZ WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2021 20:59
Do świętowania wielkiego jubileuszu 50-lecia audycji "Lato z Radiem" dołączyła Ania Dąbrowska z zespołem. Artystka wykonała swoje największe przeboje na dziedzińcu pałacu w Nieborowie. Zapraszamy do obejrzenia wideo z tego wyjątkowego koncertu!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Z wizytą u polskich Tatarów. "Lato z Radiem" w Kruszynianach

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2021 13:17
Aktor Charles Bronson, poeta Jan Lechoń, rzeźbiarka Magdalena Abakanowicz i przodkowie Henryka Sienkiewicza. Wszyscy oni mieli korzenie tatarskie. A skąd Tatarzy wzięli się na Podlasiu? Reporterka "Lata z Radiem" szukała odpowiedzi w Kruszynianach.
rozwiń zwiń