Sylwia Grzeszczak i LemON na scenie "Lata z Radiem" [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2021 07:45
Lato z Radiem 2021 pożegnaliśmy plenerowym koncertem z udziałem publiczności w Zakopanem. Jubileuszowa 50. edycja "Lata z Radiem" była pełna emocji, muzycznych wrażeń, niezwykłych konkursów i niespodzianek. 

Posłuchaj
150:07 _PR1_AAC 2021_09_18-20-00-19.mp3 Koncert finałowy "Lata z Radiem" (Jedynka)
 

 

- Po wielu tygodniach wyjątkowej muzycznej podróży, trasa koncertowa "Lata z Radiem" zmierza ku stacji końcowej. I tak jak rozpoczynaliśmy całość naszego jubileuszu koncertem Cleo w Zakopanem, wracamy do tego miasta, by kończyć sezon letni w sercu Podhala i zwieńczyć uroczyście naszą trasę. Na scenie wyborni: Sylwia Grzeszczak i zespół LemON z charyzmatycznym Igorem Herbutem. Piękniejszego finału nie mogliśmy sobie wyobrazić, bo wspomniani wykonawcy to niewątpliwie jedni z najciekawszych artystów w Polsce - mówił Marcin Kusy, dyrektor i redaktor naczelny Programu 1 Polskiego Radia.

Zaczynamy już w piątek

Golec uOrkiestra PR1 1200.JPG
Koncert Golec uOrkiestra na scenie "Lata z Radiem" [ZOBACZ WIDEO]

Finał "Lata z Radiem" prosto z Zakopanego na antenie Jedynki rozpoczęliśmy już w piątek 17 września w audycjach "Muzyczna Jedynka" oraz "Ekspres Jedynki". W sobotę dalsza część ponownie w "Muzycznej Jedynce", relacje także w "Wolnej sobocie z Jedynką", a od godz. 20.00 transmisja finałowego koncertu.

Czytaj także:

"Lato z Radiem" pełne gwiazd

Podczas trasy koncertowej 50. edycji "Lata z Radiem" wystąpili: Cleo, Maryla Rodowicz i Helena Vondrackova, De Mono, Chopin University Big Band i goście: Danuta Błażejczyk i Ryszard Rynkowski, Pectus, Ania Dąbrowska oraz Golec uOrkiestra.

Nowością tegorocznej trasy był peleton motocyklowo-rowerowy, jak również interaktywne słuchowisko "Klub wielbicieli Agaty Ch." napisane przez Justynę Bednarek i Jagnę Kaczanowską specjalnie z okazji jubileuszu. Polskie Radio uruchomiło także aplikację Jedynki, która na dwa wakacyjne miesiące zamieniła się w aplikację "Lata z Radiem".

Zobacz też:

***

  Więcej na temat atrakcji jubileuszowej edycji Lata z Radiem na antenie Programu 1 oraz stronie internetowej Lata z Radiem

  Wcześniejsze koncerty do obejrzenia tutaj

DS/mat. prasowy

Partnerzy koncertu 

Czytaj także

Podróże, wspomnienia i wpadki - jubileuszowe "Lato z Radiem" zakończone

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2021 14:30
40 361 kilometrów w nogach reporterów "Lata z Radiem", 90 odwiedzonych miejscowości w Polsce, ponad 1000 przyznanych nagród, tysiące przeczytanych esemesów... To tylko część bilansu tegorocznej, jubileuszowej edycji "Lata z Radiem".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jubilot! Wybraliśmy imię dla maskotki "Lata z Radiem"

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2021 12:40
Decyzją redakcji "Lata z Radiem", tegoroczna maskotka - bocian - została nazwana "Jubilot". - Imię to pięknie łączy wytrawnego lotnika z jubileuszem naszej audycji - uzasadnia Sława Bieńczycka, prowadząca audycję.
rozwiń zwiń