Taneczny Sylwester z Programem 1. Do wygrania wyjazd do Rio de Janeiro

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2021 06:50
Już 1 stycznia w Programie 1 Polskiego Radia wielki finał konkursu, w którym do wygrania jest dwuosobowy wyjazd na karnawał do Rio de Janeiro. - To ostatni tydzień i ostatnia szansa, żeby dołączyć do naszej zabawy - mówi Marcin Kusy, dyrektor Jedynki. Wystarczy śledzić słowno-muzyczne zagadki, które pojawiają się w audycjach "Muzyczna Jedynka" i "Ekspres Jedynki".
Taneczny Sylwester z radiową Jedynką - wygrać można wyjazd do Rio de Janeiro
Taneczny Sylwester z radiową Jedynką - wygrać można wyjazd do Rio de JaneiroFoto: PR

Zadania konkursowe przedstawiane w "Muzycznej Jedynce" oraz "Ekspresie Jedynki" polegają na odgadnięciu hasła dnia, na podstawie zaprezentowanego na antenie rebusu dźwiękowego oraz przesłaniu go wraz z komentarzem, wspomnieniem czy osobistym skojarzeniem z danym słowem. Zwycięzców poznajemy następnego dnia w audycji "Sygnały Dnia".

Warto śledzić konkurs od początku, ponieważ znajomość poszczególnych haseł dnia będzie konieczna do wzięcia udziału w wielkim finale, który odbędzie się 1 stycznia 2022 roku, w audycji specjalnej po godz. 16.00.

Codziennie do wygrania są radiobudziki z DAB+/FM z systemem bezprzewodowego ładowania smartfonów Technisat. Nagrodą w finale jest dwuosobowy wyjazd na karnawał do Rio de Janeiro.

- Czeka na Państwa Rio de Janeiro i ten niepowtarzalny karnawał, ale muszą Państwo dać sobie szansę. To już ostatni tydzień, kiedy będzie można wpisać się do naszej bazy i walczyć o dwuosobowy wyjazd na karnawał do Rio. Nasze dźwiękowe rebusy codziennie w "Muzycznej Jedynce", a także w "Ekspresie Jedynki". Rozstrzygnięcie zawsze w "Sygnałach dnia". Są nagrody dzienne, ale przede wszystkim w wielki finale powalczą Państwo o wyjazd do Rio. To ostatni tydzień i ostatnia szansa, żeby dołączyć do naszej zabawy - zachęca Marcin Kusy, dyrektor Programu 1 Polskiego Radia.

>>>Więcej informacji na stronie internetowej radiowej Jedynki jedynka.polskieradio.pl oraz na profilu anteny w serwisie Facebook<<<

***

Polskie Radio jest największym publicznym nadawcą radiowym w Polsce. Emituje autorskie audycje muzyczne, programy publicystyczne, popularnonaukowe, edukacyjne, społeczne, rozrywkowe, familijne, religijne oraz słuchowiska i reportaże.

Posiada pięć ogólnopolskich Programów - Jedynkę, Dwójkę, Trójkę, Polskie Radio 24 oraz Polskie Radio dla Zagranicy, a przez Internet, aplikacje i w systemie DAB+ nadaje: Czwórkę, Polskie Radio Dzieciom, Polskie Radio Chopin i Polskie Radio Kierowców.

Portal polskieradio.pl publikuje codziennie najważniejsze wiadomości z kraju i ze świata oraz udostępnia unikatowe serwisy specjalne, materiały archiwalne i multimedialne.

Sprawdź regulamin.pdf