810 złotych za kubek radiowej Jedynki. Nasze aukcje na rzecz WOŚP zakończone

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2014 17:00
W czwartek zakończyła się licytacja kubka radiowej Jedynki. Na konto 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trafi dodatkowych 810 złotych. We wtorek, 21 stycznia dobiegły końca dwie inne jedynkowych aukcje internetowych.
Audio
  • Mariusz Syta ogłasza zwycięzców licytacji internetowych, których przedmiotem było współprowadzenie "Muzycznej Jedynki" i weekend na trasie Lata z Radiem (Popołudnie z Jedynką)
  • Mariusz Syta ogłasza zwycięzcę licytacji internetowej, której przedmiotem był kubek radiowej Jedynki (Popołudnie z radiowa Jedynką)
Kubek od Sygnałów dnia, który można było wylicytować podczas 22. Finału WOŚP
Kubek od "Sygnałów dnia", który można było wylicytować podczas 22. Finału WOŚPFoto: Polskie Radio

Licytacja kubka z logo radiowej Jedynki staje się na aukcjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy tradycją. Kubek zdobią autografy dziennikarzy "Sygnałów Dnia" Daniela Wydrycha i Krzysztofa Grzesiowskiego.
Dodatkowo zwycięzca licytacji otrzyma historyczne nagranie życzeń świąteczno-noworocznych przekazanych słuchaczom Jedynki przez wspomnianych redaktorów. I to w wersji przed ostatecznym zgraniem! To coś ekstra dla tych, którzy interesują się radiową kuchnią i lubią się pośmiać… dołączamy także Jedynkowe suweniry…

We wtorek 21 stycznia zakończyła się aukcja, w której do wylicytowania było współprowadzenie "Muzycznej Jedynki". Zwycięzca zaoferował 2226 złotych! W zamian będzie on mógł, wraz z wybranym prowadzącym (Maria Szabłowska, Iza Żukowska, Paweł Sztompke, Zbigniew Krajewski, Zbigniew Zegler), zaprezentować swoje ulubione piosenki w sztandarowej muzycznej audycji Jedynki.

Wylicytowane zaproszenie będzie do zrealizowania w wybranym przez zwycięzcę terminie, a efekt zostanie uwieczniony na stronie internetowej radiowej Jedynki w postaci zdjęć ze studia oraz nagrania dźwiękowego i wideo.

Serduszko numer 22 wylicytowane! >>>

Przedmiotem drugiej aukcji był weekend na trasie Lata z Radiem 2014. Najwyższa oferta wyniosła 5005 złotych! Zwycięzcy licytacji pokażemy Lato z Radiem od kulis - relacje satelitarne, pracę na scenie, studio plenerowe. Zapewniamy również transport i hotel, a także spotkania oko w oko z naszymi gwiazdami i pamiątkowe fotki na każdym kroku, w tym zdjęcie na scenie z wielotysięcznym tłumem widzów w tle.

Zwycięzca może wybrać dowolny weekend, w który tylko organizowane będą koncerty w ramach tegorocznej trasy Lata z Radiem (wyjazd od piątku do poniedziałku). Na miejscu oprowadzać będą go Roman Czejarek, Bogdan Sawicki i Karolina Rożej.

Łącznie w trzech licytacjach udało się zebrać 8041 złotych.

Zwycięzcom gratulujemy!

pg/mm/ag

Czytaj także

Żegnamy Lato z Radiem 2013. To były wakacje pod znakiem foki i najlepszej muzyki

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2013 18:00
Koncerty największych polskich gwiazd, konkursy, spotkania z mieszkańcami dwudziestu miast na tegorocznej trasie i wspólnie spędzone przy radioodbiornikach godziny - za wszystko dziękujemy i zapraszamy do słuchania Lata z Radiem za rok!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kamil Dąbrowa: jestem dumny, że to Jedynce przypadło serduszko nr 22

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2014 15:17
- Mam nadzieję, że uda nam się przeprowadzić dobrą licytację, i że wszyscy będziemy z tego bardzo zadowoleni. Najbardziej ci, którzy dostaną pieniądze, które Jurek Owsiak jak zwykle przeznaczy na ważny i potrzebny cel - mówi dyrektor radiowej Jedynki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Serduszko numer 22 wylicytowane w radiowej Jedynce

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2014 06:00
Do ostatniej chwili trwała zażarta walka między panem Edwardem z Kosowa a panią Teresą z Warszawy. Ostatecznie serduszko pojedzie do Kosowa.
rozwiń zwiń