X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Przystanek Woodstock, sektorówka i polskie przemiany. "Mamy z czego być dumni"

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2014 18:00
- Wczoraj, chyba z milionami Polaków, obejrzeliśmy reklamówkę, która mówi o naszych 10 latach we wspólnej Europie. Pojawia się w niej flaga, którą dwukrotnie rozwinięto na Przystanku i widząc to, poczuliśmy ogromną dumę - mówił w radiowej Jedynce Jerzy Owsiak.
Audio
  • Jurek Owsiak o 20. odsłonie Przystanku Woodstock (Popołudnie z Jedynką)
Jerzy Owsiak
Jerzy OwsiakFoto: Andrzej Szozda/Polskie Radio

Spot "10 lat świetlnych" zaprezentował na konferencji prasowej premier Donald Tusk, który wraz ze współpracownikami rozpoczął rządową kampanię dotyczącą 10. rocznicy członkostwa Polski w UE. Podzielony na dwie części spot dobrze pokazał, zdaniem szefa WOŚP, jak wiele się w Polsce przez te lata zmieniło. - Rozwinięcie wielkiej sektorówki na 18. Przystanku Woodstock w 2012 roku było pokazaniem, że można zorganizować tak wielką imprezę w Polsce, że przyjeżdża do nas kilkaset tysięcy ludzi z całej Europy, którzy czują się tu bezpiecznie - powiedział w Jedynce Jurek Owsiak.

Gość "Popołudnia z Jedynką" podkreślił, że dobrze zorganizowany festiwal budzi zaskoczenie i szacunek. - Tam nie ma ogrodzeń, mamy do siebie zaufanie, mówimy "stop przemocy, stop narkotykom" i nie mamy z tym kłopotów. Ciszymy się, że dziennikarze radiowej Jedynki są moderatorami naszych dyskusji - dodał.

20. Przystanek Woodstock rozpocznie się 31 lipca. Jak zapowiedział Jurek Owsiak, w tym roku zmieni się miejsce koncertów na Małej Scenie Przystanku Woodstock, która swoją dotychczasową lokalizację odstąpi organizacjom pozarządowym. - Całe wzgórze będzie nimi pokryte. W ten sposób pokazujemy, że 25 lat niepodległej Polski to nowy obraz działań wolontariackich. To te organizacje tworzą także Przystanek Woodstock - podkreślał szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Rozmawiał Mariusz Syta .

"Popołudnie z Jedynką" na antenie Jedynki od poniedziałku do piątku między godz. 15.00 a 19.00. Zapraszamy!

(asz/ag)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Owsiak: Przystanek Woodstock to niezwykle edukacyjne miejsce

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2013 17:44
- To jest bardzo kolorowy festiwal. Wszyscy, którzy przyjeżdżają pierwszy raz, są pod wrażeniem. Cały czas ze sceny mówimy "stop narkotykom, stop przemocy", a proponujemy wiele aktywności, okazji do mądrego spędzania czasu - opowiada w Jedynce Jurek Owsiak.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gooral i "Mazowsze" roznieśli 19. Przystanek Woodstock!

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2013 09:28
- Wiele stereotypów już łamaliśmy na Przystanku Woodstock: grała orkiestra symfoniczna, wykonywane było "Bolero" Ravela, ale wczorajszy koncert zaskoczył wielu. Wielosettysięczna rockowa publiczność śpiewała "Oj, dana, dana" z Gooralem i Zespołem "Mazowsze" - mówi Krzysztof Dobies (WOŚP).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Najczęściej wyszukiwane hasła roku. "Możemy zajrzeć ludziom do głowy"

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2013 22:00
- Dzięki Google Trends dowiadujemy się, co ludzi interesuje, czego wyszukują w danym okresie, czasie i miejscu - powiedział Andrzej Szozda z portalu polskieradio.pl.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Budka Suflera na Przystanku Woodstock zagra swój ostatni koncert

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2014 20:37
- Mogę już z przyjemnością zapowiedzieć, że szykuje się wielkie wydarzenie. Właśnie na Przystanku Woodstock Budka Suflera zagra swój ostatni koncert w 40-letniej karierze i będzie to materiał z płyty "Cień wielkiej góry" - powiedział w Jedynce Jurek Owsiak.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Owsiak: eliminacje do Przystanku Woodstock także w Berlinie

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2014 19:26
- Blisko 800 kapel nadesłało swoje płyty, aby zaproponować swój udział w Przystanku Woodstock! Kilkadziesiąt z nich do zespoły zagraniczne. Najważniejsze, że młodzież jest rozśpiewana - mówił w radiowej Jedynce Jerzy Owsiak.
rozwiń zwiń