X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Przystanek Woodstock na kolejne lata pozostanie w Kostrzynie

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2014 18:34
Mała scena zmieni klimat z folkowej na rockową, pojawią się nowe miejsca do kąpieli i dodatkowa strefa gastronomiczna - to tylko niektóre z nowości, jakie Jurek Owsiak zagwarantował z okazji jubileuszowego, 20. Przystanku Woodstock.
Audio
  • Jerzy Owsiak opowiada o 20. Przystanku Woodstock (Popołudnie z radiową Jedynką)
Jurek Owsiak
Jurek OwsiakFoto: Paweł Wądołowski/Zespół prasowy Fundacji WOŚP

Festiwal odbędzie się w Kostrzynie nad Odrą od 31 lipca do 2 sierpnia. W środę Jurek Owsiak, prezes Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wraz z Elżbietą Polak, marszałkiem województwa, odnowili wygasłe porozumienie. Według jego zapisów, na następne trzy lata Przystanek Woodstock pozostanie w województwie lubuskim.
- We wszystkich służbach, we wszystkich miejscach czujemy przyjaźń, czujemy chęć współpracy - podkreśla szef WOŚP oceniając długoletnią współpracę z województwem.
Zaznacza, że podczas 20. Przystanku Woodstock nie będzie wymyślane nic, co by miało uczcić jubileusz. Ale wszystkie imprezy mają podkreślać to, że "dobre festiwale z dobrą ekipą robi się dobrze".
Jurek Owsiak zwraca uwagę, że od początku idea festiwalu jest taka sama. Ma to być festiwal darmowy i ma się podobać. - Jest to, obok Finału WOŚP, świetna wizytówka, co Polacy potrafią zrobić - mówi gość radiowej Jedynki.
Szef WOŚP opowiada o zespołach, które wystąpią na festiwalu, m.in. o Budce Suflera. Koncert w Kostrzynie nad Odrą będzie ostatnim wielkim koncertem Budki, którym zespół pożegna się z fanami. Również w Akademii Sztuk Przepięknych będzie wielu ciekawych gości, wśród nich Noblista Muhammad Yunus.
Posłuchaj całej rozmowy, którą prowadził Artur Steciąg z Radia Zachód.
(ag/mp)

Komentarze1
aby dodać komentarz
fdfrychwald2014-07-10 07:28 Zgłoś
Czy będzie "kąpiel w błocie"? Dwie dziewuszki z Browarowej w Chełmnie chcą koniecznie zażyć takiej kąpieli!

Czytaj także

Owsiak: bliskie jest nam to, co dzieje się na Ukrainie

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2014 00:25
Jurek Owsiak zapowiedział w radiowej Jedynce, że WOŚP przekaże pieniądze jednej z organizacji, która zbiera pieniądze na wsparcie opieki medycznej tych, którzy odnieśli rany na Majdanie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Owsiak podsumował tegoroczny finał WOŚP. Zebrał więcej niż rok temu

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2014 16:26
Jak poinformował szef Fundacji WOŚP Jerzy Owsiak, podczas 22. Finału Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała ponad 52 mln złotych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kolejny rekord WOŚP. Jerzy Owsiak: dziękujemy!

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2014 21:41
- Także tym, którzy w pewnym sensie nam przeszkadzali. Jestem przekonany, że dzięki temu wiele osób stwierdziło, iż akcja im się podoba. Tym bardziej będą grać z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy - powiedział w radiowej dyrygent WOŚP.
rozwiń zwiń