X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dwa stulecia - dobry początek. Uniwersytet Warszawski świętuje pod patronatem Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2014 17:15
Porozumienie w tej sprawie podpisali prezes Polskiego Radia Andrzej Siezieniewski i rektor Uniwersytetu Warszawskiego prof. dr hab. Marcin Pałys.
Audio
  • 200-lecie UW pod patronatem Polskiego Radia - relacja z podpisania porozumienia (Popołudnie z Jedynką)
Rektor prof. dr hab. Marcin Pałys oraz prezes Zarządu Polskiego Radia Andrzej Siezieniewski podpisują porozumienie o współpracy pomiędzy Polskim Radiem a Uniwersytetem Warszawskim w związku z obchodami 200-lecia uczelni
Rektor prof. dr hab. Marcin Pałys oraz prezes Zarządu Polskiego Radia Andrzej Siezieniewski podpisują porozumienie o współpracy pomiędzy Polskim Radiem a Uniwersytetem Warszawskim w związku z obchodami 200-lecia uczelni Foto: Jacek Konecki/Polskie Radio

- Uniwersytet Warszawski służy także dobru ogólnemu, kształci kolejne pokolenia naszych rodaków. My z kolei towarzyszymy tymże pokoleniom naszych rodaków edukując ich obywatelsko i w wielu aspektach życia codziennego, ale także dostarczając rozrywki i informacji - o wspólnej roli partnerskich instytucji mówił prezes Zarządu Polskiego Radia Andrzej Siezieniewski.

Polskie Radio objęło patronat medialny nad jubileuszowymi obchodami jako jedyna rozgłośnia. Radiowa Jedynka, Dwójka, Trójka, Czwórka, Polskie Radio dla Zagranicy, cyfrowe Polskie Radio 24 oraz portal PolskieRadio.pl będą prezentować dorobek i osiągnięcia pokoleń uczonych, studentów i absolwentów UW, a także plany uczelni na przyszłość.

- Wyobrażam sobie, że słuchacze chętnie posłuchaliby o tym, jakie badania się robi na wydziale fizyki, chemii czy biologii, bo to są fascynujące rzeczy, a tak mało się o nich wie - prorektor UW prof. Tadeusz Tomaszewski.

Rektor Uniwersytetu Warszawskiego prof. Marcin Pałys zapowiada, że obchody jubileuszu 200-lecia uczelni będą miały charakter otwarty. - Chcielibyśmy, by w serii dni otwartych poszczególne wydziały mogły pokazać czym się zajmują, a juwenalia w 2016 roku w dużej części były poświęcone świętowaniu jubileuszu uniwersytetu na świeżym powietrzu -

Kulminacyjny moment obchodów przypadnie 19 listopada 2016 roku - tego dnia minie dokładnie 200 lat od edyktu Aleksandra I powołującego Uniwersytet Warszawski. Licznik na głównym kampusie UW przy Krakowskim Przedmieściu już tyka. Jubileuszowy będzie jednak cały rok akademicki 2015/2016.

Porozumienie, uroczyście podpisane 16 lipca 2014, będzie obowiązywać do 31 grudnia 2016 roku.

Relację z wydarzenia przygotował Patryk Michalski.

(Polskie Radio/asz)

Zobacz więcej na temat: jubileusz Polskie Radio
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak