X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czyściciele kamienic wciąż bezkarni?

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2014 18:32
Od 1,5 roku trwa proces dwóch mężczyzn, którzy nękali lokatorów kilku poznańskich kamienic. Po pozorem fikcyjnych remontów dewastowali budynki i zmuszali mieszkańców do przeprowadzki.
Audio
Jedna z demonstracji w Poznaniu przeciwko działalności czyścicieli kamienic i polityce mieszkaniowej miasta
Jedna z demonstracji w Poznaniu przeciwko działalności "czyścicieli kamienic"' i polityce mieszkaniowej miasta Foto: PAP/Marek Zakrzewski

Prokuratura oskarżyła Piotra Ś. i Pawła Ż. o stalking. Polegał on na tym, że pod pozorem fikcyjnych remontów, dewastowali m.in. budynek przy ulicy Stolarskiej. Aby zmusić lokatorów do opuszczenia mieszkań odcinali wodę i gaz, podrzucali robactwo i padlinę.

Za każde "wyczyszczone" mieszkanie mieli otrzymywać od nowego właściciela nieruchomości 15 tysięcy złotych. Byli bezkarni, policja wzywana przez lokatorów nie podejmowała interwencji.
Co i kto powinien zmienić, żeby do tego typu sytuacji nie dochodziło? Zapraszamy do wysłuchania "Debaty dnia".
Tytuła audycji: Popołudnie z Jedynką

Prowadziła: Agnieszka Gulczyńska

Goście: Agnieszka Rybak-Starczak, obrońca poszkodowanych lokatorów,  Paweł Łukaszewski, Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Poznaniu oraz Jerzy Pospiech, członek władz Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości Prywatnych "Kamienica"

Data emisji: 11.12.2014

Godzina emisji: 16:28

tj
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Stop Rozbiórkom Altan". Działkowcy piszą ustawę

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2014 16:04
Obywatelski projekt ustawy, mający chronić przed rozbiórką altany postawione na działkach, złożyli w Sejmie przedstawiciele komitetu "Stop Rozbiórkom Altan".
rozwiń zwiń