X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Politycy o atakach terrorystycznych: nie mieszajmy religii z przestępcami

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2015 20:50
Ryszard Czarnecki (PiS) i Artur Dębski (PSL) w Jedynkowej debacie komentowali krajowe i zagraniczne wydarzenia mijającego tygodnia.
Audio
  • Politycy o atakach terrorystycznych: "Nie mieszajmy religii z przestępcami" (Popołudnie z Jedynką)
Jestem Charlie - pod tym hasłem w wielu europejskich miastach odbyły się marsze solidarności z Francuzami po zamachu na redakcję paryskiego tygodnika Charlie Hebdo
"Jestem Charlie" - pod tym hasłem w wielu europejskich miastach odbyły się marsze solidarności z Francuzami po zamachu na redakcję paryskiego tygodnika "Charlie Hebdo"Foto: PAP/EPA/FERNANDO VELUDO

Dwaj sprawcy środowego zamachu na satyryczny tygodnik "Charlie Hebdo" zostali w piątek zabici podczas ataku sił bezpieczeństwa na drukarnię na północny wschód od Paryża.

Zdaniem Ryszarda Czarneckiego "narasta antagonizm między światem radykalnego islamu, a światem wartości zachodnich". - Tego typu akcje terrorystyczne mogą wydarzyć się także w Polsce, choć nie ma u nas tak licznej wspólnoty muzułmańskiej, jak we Francji czy Wielkiej Brytanii - uważa polityk Prawa i Sprawiedliwości.

O tym, że aktualnie nie ma w Polsce zagrożenia atakami terrorystycznymi, przekonany jest Artur Dębski. - Ale wszystko jest możliwe. Musimy się liczyć z tym, że ciągu jednej czy dwóch dekad osoby, które w tej chwili używają siły do demonstrowania swoich przekonań, mogą wygrać wybory zupełnie demokratycznie - mówi poseł PSL.

Politycy podkreślają jednak konieczność oddzielenia wyznawców religii muzułmańskiej od islamskich fanatyków oraz utrzymania europesjkiej solidarności w walce z terroryzmem.

Goście audycji mówili także o górniczych protestach w Polsce i wspominali Józefa Oleksego. Polityk zmarł 9 stycznia 2015 roku.

***

Tytuł audycji: Popołudnie z Jedynką
Prowadziła: Zuzanna Dąbrowska
Goście: Ryszard Czarnecki (PiS), Artur Dębski (PSL)
Data emisji: 9.01.2015
Godzina emisji: 16.25

(asz)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Atak na redakcję "Charlie Hebdo". Muzułmanie wzywani do odcięcia się od dżihadystów

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2015 18:00
Wszystkich imamów we Francji wezwano w piątek do odcięcia się podczas piątkowych modłów od dżihadystów, którzy w środę dokonali ataku na satyryczny tygodnik "Charlie Hebdo". W ostatnich godzinach w kraju doszło do kolejnych antymuzułmańskich incydentów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Francja: podwójny szturm policji. Bracia Kouachi zabici. "To nie koniec zagrożeń dla Francji"

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2015 23:25
Francja była świadkiem bezprecedensowej operacji jednostek antyterrorystycznych w dwóch miejscach - w regionie stołecznym i jednocześnie w Paryżu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ewa Kopacz: nasze służby pracują w stanie podwyższonej gotowości

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2015 19:38
- Wydarzenia, które mają miejsce we Francji, w żaden sposób nie zagrażają Polakom mieszkającym na terenie kraju - oświadczyła premier Ewa Kopacz. Zapewniła, że nie ma powodu do podnoszenia poziomu zagrożenia terrorystycznego w Polsce.
rozwiń zwiń