X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Życzenia przewodniczącego EBU dla Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2015 17:45
Z okazji jubileuszu 90-lecia Jean-Paul Philippot, dyrektor generalny belgijskiego nadawcy radiowo-telewizyjnego RTBF i przewodniczący Europejskiej Unii Nadawców (EBU) złożył Polskiemu Radiu życzenia.
Audio
  • Jean-Paul Philippot, dyrektor generalny belgijskiego nadawcy radiowo-telewizyjnego RTBF i przewodniczący Europejskiej Unii Nadawców (EBU) składa życzenia Polskiemu Radiu
Przewodniczący EBU Jean - Paul Philippot
Przewodniczący EBU Jean - Paul PhilippotFoto: RTBF

"W tym szczególnym dniu chciałbym przekazać kolegom i przyjaciołom z Polskiego Radia nasze najszczersze gratulacje i najlepsze życzenia z okazji 90-lecia ich wspaniałej firmy.
W imieniu wszystkich stacji radiowych i telewizyjnych w Europie mówię "brawo" i życzę powodzenia na kolejnych 90 lat. Ten dzień urodzin to dla mnie także okazja, by podkreślić rolę i ogromne znaczenie radia w przestrzeni audiowizualnej w ciągu tych ostatnich 90 lat oraz rolę, jaką radio będzie odgrywać w przyszłości, w Polsce i w całej Europie.

90 lat Polskiego Radia w Jedynce >>>

Dziś tworzone jest radio jutra. Radio jutra będzie cyfrowe i będzie prawdopodobnie hybrydą między naziemnym nadawaniem cyfrowym a internetem, by pozwolić na interaktywność, na nowe połączenia z naszymi słuchaczami. Na tym polega jakość i specyfika radia, które jest medium najbardziej dostępnym za darmo i wszędzie. Tak było 90 lat temu i tak jest teraz. Jestem przekonany, że dzięki naszym polskim kolegom z ich możliwościami innowacyjnymi będzie tak także za 90 lat.
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin".
***

Gość: Jean - Paul Philippot (przewodniczący EBU)

Data emisji: 21.04 2015

Godzina emisji: 17.20

Materiał został wyemitowany w audycji "Popołudnie z radiową Jedynką".

ag/pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Tadeusz Sznuk: ludzie nie są głupie

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2015 17:49
Legendarny radiowiec wspomina słowa jego szefa, który celowo kalecząc polszczyznę starał się uświadomić dziennikarzom, że radio to słuchacze, a nie instytucja.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Andrzej Siezieniewski: dokonuje się technologiczna rewolucja w radiofonii

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2015 10:00
Prezes Polskiego Radia Andrzej Siezieniewski jest pewien, że mimo postępu za 10 lat radio nadal będzie funkcjonowało, a my będziemy świętowali jego 100-lecie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Wspomnień czar" - reportaż Hanny Bogoryja-Zakrzewskiej

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2017 09:52
Świadkiem pierwszej transmisji Polskiego Radia w 1925 roku była blisko 100-letnia obecnie Zofia Grudzińska. Zapamiętała to wydarzenie na całe życie.
rozwiń zwiń