Jarosław Gugała: Polsat i Jedynka łączą siły w wieczór wyborczy

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2015 13:00
- Wieczór wyborczy w telewizji Polsat zostanie przygotowany wspólnie z Radiową Jedynką - mówił Jarosław Gugała, który będzie gospodarzem programu specjalnego w Polsacie.
Audio
  • Jarosław Gugała: Polsat i Jedynka łączą siły w wieczór wyborczy (Popołudnie z Jedynką)
Jarosław Gugała
Jarosław GugałaFoto: PAP/Radek Pietruszka

- Będziemy się wymieniali opiniami, dzięki kamerom Polsatu widzowie będą mogli zobaczyć jak wygląda studio wyborcze w Polskim Radiu. Próbujemy zewrzeć szeregi, żeby jak najlepiej służyć widzom w tym dniu - powiedział gość "Popołudnia z Jedynką".

Wybory prezydenckie 2015 - czytaj więcej >>

Jarosław Gugała powiedział, że w dniu wyborów będzie duża konkurencja w mediach. Inne stacje także przygotowały swoje programy specjalne. - Na pewno dużo będzie się działo także w internecie. Chcemy to wszystko obsłużyć. Stąd nasza współpraca z Jedynką. (…) Mam nadzieję, że ten eksperyment się uda - powiedział.

Wieczór wyborczy w Radiowej Jedynce w niedzielę (10.05) w godz. 21.00-23.00 poprowadzą Zuzanna Dąbrowska, Mariusz Syta i Przemysław Szubartowicz. W trakcie audycji będziemy się łączyć ze sztabami kandydatów na prezydenta. O komentarz poprosimy zaproszonych politologów i publicystów.

***

Tytuł audycji: Popołudnie z Jedynką

Prowadził: Przemysław Szubartowicz

Gość: Jarosław Gugała (dziennikarz Polsat News)

Data emisji: 8.05.2015

Godz. emisji: 15.33

to/tj

Czytaj także

Publicyści: kampania była prawie niezauważalna

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2015 08:50
Spotkanie przywódców światowych i kontra dla kremlowskiej narracji nie stały się elementem kampanii - mówił w Jedynce dziennikarz Michał Kolanko. Z kolei Bogusław Chrabota zaznaczył, że niewzięcie udziału w uroczystościach byłoby kompromitacją dla prezydenta.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Najnowszy sondaż TNS Polska: spada poparcie dla Bronisława Komorowskiego

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2015 03:33
Zaledwie 8 punktów procentpwych wynosi przewaga Bronisława Komorowskiego nad Andrzejem Dudą - wynika z najnowszego sondażu dla TNS Polska dla "Wiadomości" TVP1.
rozwiń zwiń