X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Janusz Onyszkiewicz: niektórzy byli znużeni dominacją PO

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2015 16:35
Bronisław Komorowski poniósł konsekwencje rządów PO – tak Janusz Onyszkiewicz diagnozuje przyczyny porażki urzędującego prezydenta w wyborach.
Audio
  • Janusz Onyszkiewicz o wynikach wyborów prezydenckich i konsekwencjach zwycięstwa Andrzeja Dudy (Popołudnie z Jedynką)
Janusz Onyszkiewicz
Janusz OnyszkiewiczFoto: Wojciech Kusiński/PR/Archiwum

Zdaniem gościa Jedynki o wyniku zdecydowała raczej chęć zmiany niż źle poprowadzona kampania. - Zapotrzebowaniu na zmianę, nowy wizerunek i nowe pomysły Bronisław Komorowski nie był w stanie sprostać - powiedział Janusz Onyszkiewicz.

Polityk zwrócił uwagę, że elektorat Dudy jest bardzo niejednorodny i są w nim ludzie, którzy oczekiwali zmian, często w różnych kierunkach lub byli znużeni dominacją PO. Podkreślił, że w kampanii nie było dyskusji, co prezydent może zrobić, ale co formacje polityczne stojące na jego zapleczu zrobiły. - To była przygrywka do wyborów parlamentarnych - dodał Onyszkiewicz.

Gość "Popołudnia z Jedynką" zastanawiał się, jak będzie wyglądać prezydentura Andrzeja Dudy i czy będzie on w stanie spełnić wyborcze obietnice. Analizował, kiedy Jarosław Kaczyński wyjdzie z cienia i czy prezes PiS może uważać Dudę za swojego rywala. Ocenił, co powinna teraz zrobić PO i nie wykluczył, że na polską scenę polityczną powróci Donald Tusk.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Popołudnie z Jedynką

Prowadził: Kamila Terpiał

Gość: Janusz Onyszkiewcz (Partia Demokratyczna)

Data emisji: 25.05.2015

Godzina emisji: 15.31

fc/pg

>>>Zapis całej rozmowy

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak