Platforma Obywatelska na zakręcie? "To pusta partia"

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2015 16:12
- Ten produkt trzeba stworzyć na nowo - tak o Platformie Obywatelskiej mówił w w Jedynce Władysław Frasyniuk, były polityk Unii Wolności.
Audio
  • Władysław Frasyniuk o Platformie Obywatelskiej (Popołudnie z Jedynką)
Władysław Frasyniuk w studiu radiowej Jedynki
Władysław Frasyniuk w studiu radiowej JedynkiFoto: Wojciech Kusiński/PR

Władysław Frasyniuk uważa, że Ewa Kopacz nie ma świadomości, iż Platforma musi być na nowo zdefiniowana. Jak podkreślał gość Jedynki, PO skończyła się wraz z odejściem Donalda Tuska do Brukseli.

-  Z jednej strony była to partia silnego przywództwa, a z drugiej formacja pozbawiona jakiegokolwiek fermentu intelektualnego - tłumaczył Frasyniuk.

Dodał, że Platforma Obywatelska to obecnie ugrupowanie "bez twarzy". Jaka przyszłość czeka PO? Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Popołudnie z Jedynką

Prowadził: Kamila Terpiał

Gość: Władysław Frasyniuk (były działacz Unii Wolności)

Data emisji: 27.05.2015

Godzina emisji: 15.26

mr/tj

Komentarze1
aby dodać komentarz
casial2015-05-28 07:26 Zgłoś
Ten produkt trzeba stworzyć na nowo - tak o Platformie Obywatelskiej ... (cytat). Komentarz: To stwierdzenie można porównać jedynie do wypowiedzi pana Olechowskiego: Ja mam pomysł na "prezydenturę". Wypowiedzi w takim "tonie" można porównać jedynie do "warcholstwa" tych przedstawicieli "klasy politycznej", którzy kreując "swoje wizje prezydentury" zapomnieli, że miejsce i kompetencje Prezydenta RP określa Konstytucja RP, nie zaś wizje jakichś .......!

Czytaj także

Chaos w Platformie? "Największym problemem PO jest Ewa Kopacz"

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2015 09:26
Wybory prezydenckie za nami, w czołowych partiach nastał czas podsumowań. O powyborczej sytuacji na polskiej scenie politycznej rozmawiali Trójkowi "Komentatorzy". Dziennikarze nie szczędzili słów krytyki Platformie Obywatelskiej.
rozwiń zwiń