X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Program MdM martwy. Jak go ożywić?

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2015 16:12
Miał ułatwić młodym ludziom zakup ich pierwszego mieszkania. Praktyka pokazała jednak, że niewiele osób jest w stanie skorzystać z rządowego programu Mieszkanie dla Młodych. Zdaniem Romana Nowickiego, przewodniczącego Kongresu Budownictwa Polskiego, od początku było wiadomo, że program ma liczne błędy.
Audio
  • Roman Nowicki, przewodniczący Kongresu Budownictwa Polskiego (Popołudnie z radiową Jedynką)
Większość młodych osób marzy o własnym mieszkaniu, jednak decyzja kupować czy wynajmować jest trudna. Najważniejsze, by dobrze rozważyć koszty.
Większość młodych osób marzy o własnym mieszkaniu, jednak decyzja kupować czy wynajmować jest trudna. Najważniejsze, by dobrze rozważyć koszty.Foto: Depositphotos

Jak tłumaczył w radiowej Jedynce Roman Nowicki ubiegły rok pokazał, że program praktycznie nie funkcjonuje. - W związku z tym, po licznych rozmowach i kłótniach w Sejmie oraz ekspertyzach, jakie przedłożyliśmy, zostaną wprowadzone zmiany, które powinny dać pozytywny skutek - przekonywał przewodniczący Kongresu Budownictwa Polskiego.

Z ostatnich danych wynika, że zaledwie 1,5 proc. krakowskich i warszawskich mieszkań z rynku wtórnego mieści się w limitach cenowych Mieszkania dla Młodych. Zmiana przepisów spowoduje, że więcej osób będzie mogło skorzystać z rządowego programu. 

Na czym polega projekt nowelizacji, nad którą we wtorek będą pracować posłowie? Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

***

Tytuł audycji: Popołudnie z radiową Jedynką

Prowadziła: Zuzanna Dąbrowska

Gość: Roman Nowicki (przewodniczący Kongresu Budownictwa Polskiego)

Data emisji: 22.06.2015

Godzina emisji: 15.31

asop/ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

MdM na rynku wtórnym pomoże mniejszym miastom

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2015 20:00
Tylko 1,5 proc. krakowskich i warszawskich mieszkań z rynku wtórnego mieści się w limitach cenowych Mieszkania dla Młodych dla mieszkań z drugiej ręki. Największą korzyść z dołączenia rynku wtórnego do programu odniosą osoby kupujące mieszkania w niewielkich miastach.
rozwiń zwiń