X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Owsiak: wybierając sprzęt stawiamy na najnowszą technologię

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2015 17:00
- Kupiliśmy kilkadziesiąt specjalistycznych ultrasonografów z najwyższej półki. To pomaga w szybkiej diagnozie, w jak najszybszym wdrożeniu leczenia, w ratowaniu życia - wylicza Jerzy Owsiak.
Audio
  • Jerzy Owsiak mówi o sprzęcie kupionym za pieniądze zebrane podczas 23. finału WOŚP i o przygotowaniach do przyszłorocznej akcji (Popołudnie z Jedynką)
  • Szpital w Mrozach już cieszy się sprzętem kupionym przez WOŚP. Posłuchaj, jak zmieniło się życie pacjentów (Popołudnie z Jedynką)
Hasłem nadchodzącego 24. finału WOŚP będzie Mierzymy wysoko, jednym z jego celów jest zmiana warunków w jakich leczone są dzieci
Hasłem nadchodzącego 24. finału WOŚP będzie "Mierzymy wysoko", jednym z jego celów jest zmiana warunków w jakich leczone są dzieciFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Zakończył się właśnie 43 konkurs ofert Fundacji WOŚP. Za pieniądze zebrane podczas 23. finału Fundacja zakupi m.in. 63 nowe urządzenia medyczne. - W tym roku zajmowaliśmy się w szczególny sposób czterema działami pediatrii. Pulmonologią związaną z mukowiscydozą, reumatologią, kardiochirurgią i onkologią - przypomina gość "Popołudnia z radiową Jedynką".

Co już udało się kupić z pieniędzy zebranych podczas styczniowej akcji? W jakich etapach odbywają się zakupy sprzętu? Kto wchodzi w skład komisji decydującej o tym jaki sprzęt kupić i do której placówki medycznej on trafi? Co już wiemy o kolejnym 24. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Jak układa się współpraca Fundacji WOŚP i Ministerstwa Zdrowia? Zapraszamy do wysłuchania audycji!

***

Tytuł audycji: Popołudnie z Jedynką

Prowadzi: Kamila Terpiał

Gość: Jerzy Owsiak (prezes zarządu Fundacji WOŚP)

Data emisji: 27.11.2015

Godzina emisji:
15.31

gs/ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ogłosiła cel najnowszej zbiórki

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2015 14:09
Pieniądze zebrane w ramach 24. finału WOŚP zostaną przeznaczone na "zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych" oraz dla "zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jurek Owsiak: widzimy co dzieje się w pediatrii

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2015 14:00
Znamy już hasło 24. finału WOŚP, który odbędzie się na początku przyszłego roku. To "mierzyć wysoko". Główny cel zbiórki się nie zmienia. Pomoc najmłodszym i najstarszym.
rozwiń zwiń