X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dominik Héjj: Polska jest potrzebna Orbanowi

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2016 18:00
 - Spotkanie z Beatą Szydło doskonale wpisało się w to, o czym Viktor Orban mówił od maja zeszłego roku, domagając się zmian w traktatach idących dalej niż propozycje Davida Camerona - ocenia politolog.
Audio
  • Dominik Héjj o wizycie premier Beaty Szydło na Węgrzech (Popołudnie z Jedynką)
- Orban nie jest instytucją charytatywną. Nie jest podmiotem, który w imię większych idei uderza w Brukselę. On to robi z wyrachowania politycznego i programy, który dawno zaprezentował - uważa Dominik Hjj
- Orban nie jest instytucją charytatywną. Nie jest podmiotem, który w imię większych idei uderza w Brukselę. On to robi z wyrachowania politycznego i programy, który dawno zaprezentował - uważa Dominik HéjjFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

- Orban jest jednym z nielicznych polityków pokazujących, że najważniejszy jest jego naród, jego wyborcy. Jeśli ma pieniądze, które mogą zapewnić Węgrom niższe opłaty, to nie ma sentymentów - przyznaje Dominik Héjj. 

Jakie zdaniem gościa "Popołudnia z Jedynką" jest najważniejsze zdanie poniedziałkowej konferencji Viktora Orbana i Beaty Szydło? Dlaczego spotkanie Szydło-Orban w Warszawie będzie ważniejsze? W jakich kwestiach Polska i Węgry pozostaną sojusznikami, a w jakich może to się nie udać? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy!

***

Tytuł audycji: Popołudnie z Jedynką

Prowadzi: Justyna Dżbik-Kluge

Gość: Dominik Héjj (politolog, dziennikarz, wykładowca, redaktor naczelny portalu kropka.hu)

Data emisji: 8.02.2016

Godzina emisji: 16:16

gs/mk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Strefa Schengen właśnie umiera". Viktor Orban alarmuje

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2016 18:20
Premier Węgier w czasie wizyty w Bułgarii ponownie skrytykował Unię Europejską. Zarzucił jej stosowanie podwójnych standardów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Premier Szydło na Węgrzech. Umacnia się współpraca Grupy Wyszehradzkiej

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2016 20:20
Polska i Węgry chcą, aby Grupa Wyszehradzka przedstawiła wspólne stanowisko w sprawach europejskich. Zapowiedzieli to premierzy Beata Szydło i Viktor Orban, którzy spotkali się w Budapeszcie.
rozwiń zwiń