X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Popołudnie z Jedynką 24.02.2016 cz. 3 (17:10)

Popołudnie z Jedynką 24.02.2016  cz. 3 (17:10)
O Audycji
Tytuł Więcej świata 2016/02/24 15:13
Prowadzący Ślubowski Grzegorz
Opis

1. szlak bałkański - Grecja złożyła formalny protest w związku z decyzją władz Austrii o zwołaniu spotkania krajów bałkańskiego szlaku migracyjnego, ale bez udziału przedstawicieli Aten. Aby zahamować napływ migrantów w Grecji, niektóre kraje UE chcą zamknąć uchodźcom dostęp do szlaku przez macedońską granicę. Jednak przez Bałkany prowadzą już alternatywne trasy do UE, a mówi się też o zupełnie nowych - gość: Tomasz Kowalczewski 2. debata German Marshall Fund of the United States z udziałem ambasadorów Polski, USA i Wielkiej Brytanii przy NATO - wyzwania i zagrożenia, jakie stoją przed krajami członkowskimi Sojuszu oraz całym regionem - materiał reporterski: Krzysztof Horwat + gość: Michał Baranowski, dyrektor GMF (z gościem porozmawiamy również o wyborach w USA)

Goście Michał Baranowski
Playlista
Tagi
Playlista