X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Dużo osób w strukturach PZPN ma dość Laty"

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2012 18:37
Zdaniem europosła PiS Ryszarda Czarneckiego, już nie tylko media, kibice i politycy są "zmęczeni" prezesem PZPN. Również w samym związku narasta opór wobec Grzegorza Laty.
Audio
Grzegorz Lato
Grzegorz LatoFoto: PAP/Rafał Guz

W czwartek Grzegorz Lato, pełniący funkcję prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej od października 2008 roku, poinformował, że będzie ubiegał się o reelekcję. Na stanowisko prezesa PZPN będzie też kandydował były sekretarz związku Zdzisław Kręcina i europoseł PiS Ryszard Czarnecki.
Gość audycji "Mam swój rozum" w Programie Pierwszym Polskiego Radia, europoseł PiS Ryszard Czarnecki podkreśla, że "stara się grać w to, co wygrywa". - Jest inna sytuacja niż cztery lata temu. Wówczas było widać, że środowisko chce piłkarza, konkretnie Grzegorza Lato, który się nie sprawdził (...)
Teraz jest zmęczenie, nie tylko w mediach, wśród kibiców i polityków, prezesem PZPN, ale też w samym związku narasta duży opór wobec Grzegorza Laty (...) Jest dużo osób w strukturach PZPN, które mają dość Laty - ocenia.
Zdaniem Adama Szejnfelda z Platformy Obywatelskiej w PZPN potrzebne są gruntowne zmiany, dyskusja jednak w tej chwili skupia się na wyborach prezesa, bo "to jest łatwiejsze". - Łatwiej wszystkim rozmawiać, czy się podoba Józiu, czy Franiu - podkreśla. W ocenie Szejnfelda najważniejszym zadaniem nowego prezesa PZPN będzie wprowadzenie większej transparentności. - Dzisiaj ta organizacja to mętna woda, w której nie wiadomo kto, gdzie i jakie ryby łowi. A ten który je złowi, to co z nimi potem robi - uważa.
W ocenie Dariusza Jońskiego z SLD prezydent Bronisław Komorowski powinien objąć patronatem rozmowy między środowiskiem politycznym a środowiskiem piłkarskim. - To we Włoszech się udało - podkreśla. Jego zdaniem żadne rozwiązanie personalne nie naprawi związku, bo jak zostaną obecne mechanizmy, to nic się nie zmieni.
Goście "Mam swój rozum" rozmawiali także o ustawie regulującej płatności wobec podwykonawców pracujących przy budowie autostrad. Wysłuchaj całej audycji!

Rozmawiała Zuzanna Dąbrowska

>>>Przeczytaj zapis debaty

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Lato podjął decyzję. Nie ma "walkowera"

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2012 10:08
Grzegorz Lato, prezes PZPN w nadchodzących wyborach będzie ubiegał się o reelekcję na stanowisko szefa Związku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Grzegorz Lato ma kontrkandydata - to Zdzisław Kręcina!

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2012 20:12
Zdzisław Kręcina będzie kandydował na stanowisko prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej. Wybory odbędą się 26 października.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czarnecki: w PZPN będę się kojarzył z pracą społeczną

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2012 08:40
Gość "Salonu politycznego Trójki" Ryszard Czarnecki zapowiedział walkę o posadę prezesa PZPN. - Będę pracował społecznie - obiecał.
rozwiń zwiń