Jak pomóc branży budowlanej?

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2012 19:12
Według raportu opracowanego przez Euler Hermes w pierwszych czterech miesiącach 2012 roku upadło 300 polskich firm, z czego większość stanowiły firmy budowlane.
Audio
Jak pomóc branży budowlanej?
Foto: GDDKiA

Raport wskazuje również na pewną z pozoru zaskakującą korelację; najwięcej upadłości zanotowano w tych regionach, gdzie jest najwięcej inwestycji.

O przyczynach tak złej kondycji branży budowlanej i sposobach na poprawę sytuacji w studiu Jedynki dyskutowali posłowie: Zbigniew Adamczyk (PiS) Józef Racki (PSL), Leszek Aleksandrzak (SLD), Andrzej Romanek (Solidarna Polska) i Witold Klepacz (Ruch Palikota). Z powodu wyjazdowego posiedzenie klubu parlamentarnego PO, zabrakło przedstawiciela tej partii.

Rozmawiała Zuzanna Dąbrowska.

Więcej w nagraniu audycji.

>>>Przeczytaj zapis całej Debaty

Czytaj także

ACTA do śmietnika. Twórcy są pełni obaw

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2012 08:24
Z powodu nie wejścia w życie ACTA twórcy boją się, że nasz rząd wykorzysta ten fakt do wycofania się z deklaracji ochrony własności intelektualnej - informuje "Rzeczpospolita".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bilans Euro 2012

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2012 19:19
Optymiści mówią, że szklanka jest do połowy pełna. pesymiści, że do połowy pusta. jaki jest bilans Euro 2012? Podczas debaty w radiowej Jedynce politycy byli krańcowo różni w ocenach.
rozwiń zwiń