X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Mieszkanie dla młodych to nie mieszkanie dla każdego

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2012 19:44
Z programu można skorzystać kupując mieszkanie w budynku wielorodzinnym. Problem w tym, że w wielu miastach zwłaszcza tych mniejszych, poza domami jednorodzinnymi nie buduje się tzw. bloków.
Audio
Piotr Styczeń
Piotr StyczeńFoto: transport.gov.pl

Z programu nie będzie można skorzystać budując dom jednorodzinny. - Uznaliśmy, że dom jednorodzinny powinien być traktowany jako wyższy standard zamieszkania - mówi Piotr Styczeń, wiceminister transportu, budownictwa i gospodarki morskiej, jeden z autorów programu Mieszkanie dla młodych.
Wiceminister przyznaje w radiowej Jedynce, że z rozmysłem ograniczono program tylko do większych miejsc. Bo tam są - zdaniem autorów programów - miejsca pracy, gwarantujące zarobki i możliwość spłaty kredytu.
Rząd chce dotować mieszkania o powierzchni użytkowej do 75 metrów kwadratowych. Ale dla wszystkich, także singli dopłata będzie tylko do 50 m2. W programie Rodzina na swoim single były dotowane tylko do 30 m2. Będą też preferowane rodzin, zwłaszcza wielodzietne. Za dzieci będą większe dopłaty.

Program ma wejść w życie w lipcu 2013 roku, ale praktycznie będzie można z niego korzystać od 1 stycznia 2014 roku. A w tym roku kończy się przyjmowanie wniosków w ramach programu Rodzina na swoim.
Posłuchaj całej rozmowy Roberta Lidke z Piotrem Styczniem, z której dowiesz się więcej szczegółów programu.
(ag)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Klient będzie bezpieczny, ale sam za to zapłaci

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2012 11:32
Nawet jeśli deweloper zbankrutuje to jego klient będzie bezpieczny. Ma to gwarantować nowe prawo. Jednak ochrona kosztuje.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Branża budowlana w recesji. Ale nowe domy będą powstawać

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2012 20:00
Więcej firm może zainteresować się budownictwem mieszkaniowym. To zaostrzy konkurencję na rynku, ale klienci nie zyskają wiele.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Budujemy coraz mniej

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2012 15:21
Rośnie liczba mieszkań oddanych do użytku, mniej jest mieszkań, których budowę rozpoczęto, a także pozwoleń na budowę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

30 tysięcy złotych to dla banku niepoważna suma

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2012 15:37
Do kupna mieszkania brakuje ci niewiele i chcesz zaciągnąć kredyt na np. 20-30 tysięcy złotych? W wielu bankach nie będą chcieli z tobą nawet rozmawiać o takim kredycie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ile i dla kogo w Mieszkaniu dla Młodych?

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2012 10:46
Wchodzi nowy program Mieszkanie dla Młodych. Czym różni się od Rodziny na Swoim i kto może z niego skorzystać dowiesz się, słuchając Aktualności Ekonomicznych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy warto śpieszyć się z zakupem mieszania?

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2012 10:32
Tylko do końca roku można skorzystać z programu Rodzina na Swoim. Czy warto szybko kupić mieszkanie, a może lepiej poczekać na Mieszkanie dla Młodych?
rozwiń zwiń