X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"PSL chce przygarnąć sierotę po PiS”

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2013 18:14
Marek Sawicki powiedział, że PSL zaprosi do współpracy wszystkie środowiska centrowe.
Audio
Sejm RP
Sejm RPFoto: sejm.gov.pl/Krzysztof Białoskórski

- To jeden z etapów budowania szerszego bloku ludowego. Chodzi o przywrócenie debacie publicznej jej naturalny charakter - dodał gość Debaty dnia w Jedynce.

PSL rozpoczyna rozmowy z politykami prawicy. Ludowcy otwierają się na PJN, Solidarną Polskę, nie wykluczają także rozmów z PiS.

Andrzej Romanek z Solidarnej Polski zdementował pogłoski, że doszło do jakiegokolwiek porozumienia z PSL. - Chcemy rozmawiać z PSL o sprawach istotnych dla kraju, a nie o obsadzaniu list wyborczych. Według niego ludowcy budują koalicje wyborczą pod wybory do Parlamentu Europejskiego. - PSL ma bardzo dobre wyniki w wyborach samorządowych, a słabe w krajowych i do europarlamentu - zauważył.

Robert Kwiatkowski z Ruchu Palikota uważa, że pomysł PSL może się sprawdzić -  Jest dobry z punktu widzenia prawicowej oferty. PJN jest sierotą po PiS i znalazł się ktoś, kto tę sierotę chce przygarnąć - powiedział.

>>>Zapis całej debaty do przeczytania

Według Dariusza Jońskiego z SLD rok 2013 nie jest dobrym czasem na rozmawianie o fuzjach, połączeniach czy wspólnych listach. - Będzie czas, to będziemy rozmawiać na temat wyborów do PE w 2014 r. Najpierw musimy zaproponować ofertę dla Polek i Polaków w 2013 - powiedział.

Andrzej Orzechowski z PO uważa, że propozycja PSL może zostać zrealizowana. - To jest możliwe, a jest to też pomysł na rozbijanie PiS. Uszczuplanie jego miejsca na scenie politycznej - zauważył.

Rozmawiał Przemysław Szubartowicz.

to

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

PSL kusi PJN, Solidarną Polskę, a nawet PiS

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2013 15:22
PSL rozpoczyna rozmowy z politykami prawicy. Ludowcy otwierają się na PJN, Solidarną Polskę, nie wykluczają także rozmów z PiS.
rozwiń zwiń