X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Narkotyki są nielegalne, więc nie mamy nad nimi kontroli"

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2013 16:07
- W momencie, kiedy państwo położyło łapę na alkoholu, przestał istnieć na rynku alkohol, który truł - mówi gość radiowej Jedynki Łukasz Ługowski.
Audio
Narkotyki są nielegalne, więc nie mamy nad nimi kontroli
Foto: Chmee2/Wikimedia Commons/CC

Dyrektor Młodzieżowego Ośrodka  Socjoterapii KĄT i członek rady liceum na Bednarskiej Łukasz Ługowski zwraca uwagę, że alkohol jest legalny, a dzięki temu państwo ma nad rynkiem alkoholowym kontrolę. Dodaje, że jak w Czechach pojawił się pod koniec zeszłego roku trujący alkohol to od razu wybuchła afera.
- Czystej marihuany na rynku prawie nie ma i to jest problem (...) Narkotyki można kupić za rogiem, ale nie mamy gwarancji, co kupujemy - podkreśla gość radiowej Jedynki i dodaje, że wynika to właśnie z tego, że marihuana nie jest w Polsce legalna.
Wysłuchaj całej audycji!
Rozmawiała Zuzanna Dąbrowska.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dopalacze zmieniają rynek narkotykowy w Europie

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2012 10:00
Marihuana i kokaina odchodzą powoli w cień, ich miejsce zajmują nowe substancje, tzw. dopalacze, które w większości trafiają do młodzieży.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Narkotyki to śmierć!". Ziobryści: czas działać

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2013 16:27
Solidarna Polska wysłała do Janusza Palikota, Kory Jackowskiej i Aleksandra Kwaśniewskiego artykuły z dwóch tygodników z opisem tragedii matki warszawskiego licealisty, który po marihuanie popełnił samobójstwo.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ruch Palikota chce, by państwo handlowało marihuaną

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2013 16:15
Ruch Palikota proponuje, by państwo kontrolowało uprawę konopi indyjskich i sprzedaż marihuany. Zyski posłużyłyby do finansowania programów przeciwdziałania narkomanii.
rozwiń zwiń