"Miłość rodzi miłość”

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2013 18:35
Pod takim hasłem w Filharmonii Krakowskiej odbędzie się koncert, współorganizowany przez Fundację Anny Dymnej "Mimo wszystko”. Szczegóły wydarzenia zdradza na antenie Jedynki założycielka Fundacji.
Audio
  • Co znajdzie się w programie współorganizowanego przez Fundację Mimo Wszystko koncertu? Posłuchaj!!!
Miłość rodzi miłość
Foto: Chancellory of the President of Poland/prezydent.pl

Będzie to już piąty taki koncert. – Pomysł wyszedł od dyrekcji Filharmonii, a my się do niego tylko „podłączamy” – mówi skromnie Anna Dymna. – Chcieliśmy zrobić coś dla naszych kolegów-artystów, którzy z nami występowali, a potem ciężko zachorowali i teraz walczą o powrót do życia i zdrowia. Na ich leczenie i rehabilitację przeznaczymy nie tylko dochód z koncertu, lecz także pieniądze, które zbierzemy podczas aukcji wiecznych piór, podarowanych nam przez znanych ludzi – dodaje artystka.

Jak zapowiada się program tegorocznego koncertu? – Znajdą się w nim między innymi utwory Giuseppe Verdiego – opowiada Anna Dymna. – Oprócz solistów wystąpi chór i orkiestra Filharmonii Krakowskiej, a gwiazdą wieczoru będzie śpiewaczka, Małgorzata Walewska; całość poprowadzi Jerzy Maksymiuk – zapraszała artystka. Koncert odbędzie się w Filharmonii Krakowskiej 17 lutego o godzinie 17.00.

mk

Czytaj także

"Dolina słońca" - Magda Wadowska

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2008 18:15
W podkrakowskich Radwanowicach powstaje nowy ośrodek rehabilitacyjno-terapeutyczny dla 200 podopiecznych fundacji "Mimo wszystko" kierowanej przez Annę Dymną. Nazwę "Dolina słońca" wymyślili sami podopieczni fundacji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rekordowa licytacja Choinek Jedynki. Dziękujemy!

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2012 19:30
Od rana można było licytować prace nadesłane przez dzieci ze szkół podstawowych i młodzież z gimnazjów na konkurs w ramach akcji "Choinki Jedynki". Dzięki ogromnemu zainteresowaniu udało zebrać się rekordową kwotę ponad 36 tysięcy złotych!
rozwiń zwiń