X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Miłość rodzi miłość”

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2013 18:35
Pod takim hasłem w Filharmonii Krakowskiej odbędzie się koncert, współorganizowany przez Fundację Anny Dymnej "Mimo wszystko”. Szczegóły wydarzenia zdradza na antenie Jedynki założycielka Fundacji.
Audio
  • Co znajdzie się w programie współorganizowanego przez Fundację Mimo Wszystko koncertu? Posłuchaj!!!
Miłość rodzi miłość
Foto: Chancellory of the President of Poland/prezydent.pl

Będzie to już piąty taki koncert. – Pomysł wyszedł od dyrekcji Filharmonii, a my się do niego tylko „podłączamy” – mówi skromnie Anna Dymna. – Chcieliśmy zrobić coś dla naszych kolegów-artystów, którzy z nami występowali, a potem ciężko zachorowali i teraz walczą o powrót do życia i zdrowia. Na ich leczenie i rehabilitację przeznaczymy nie tylko dochód z koncertu, lecz także pieniądze, które zbierzemy podczas aukcji wiecznych piór, podarowanych nam przez znanych ludzi – dodaje artystka.

Jak zapowiada się program tegorocznego koncertu? – Znajdą się w nim między innymi utwory Giuseppe Verdiego – opowiada Anna Dymna. – Oprócz solistów wystąpi chór i orkiestra Filharmonii Krakowskiej, a gwiazdą wieczoru będzie śpiewaczka, Małgorzata Walewska; całość poprowadzi Jerzy Maksymiuk – zapraszała artystka. Koncert odbędzie się w Filharmonii Krakowskiej 17 lutego o godzinie 17.00.

mk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Dolina słońca" - Magda Wadowska

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2008 18:15
W podkrakowskich Radwanowicach powstaje nowy ośrodek rehabilitacyjno-terapeutyczny dla 200 podopiecznych fundacji "Mimo wszystko" kierowanej przez Annę Dymną. Nazwę "Dolina słońca" wymyślili sami podopieczni fundacji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rekordowa licytacja Choinek Jedynki. Dziękujemy!

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2012 19:30
Od rana można było licytować prace nadesłane przez dzieci ze szkół podstawowych i młodzież z gimnazjów na konkurs w ramach akcji "Choinki Jedynki". Dzięki ogromnemu zainteresowaniu udało zebrać się rekordową kwotę ponad 36 tysięcy złotych!
rozwiń zwiń