22. Finał WOŚP: w Warszawie zagrają Bednarek i Piersi

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2013 23:46
- 22. Finał rozkręca się bardzo mocno. Zarejestrowało się już 427 sztabów krajowych i 6 zagranicznych, zgłasza coraz więcej wolontariuszy i wykonawców - powiedział w Jedynce Jurek Owsiak.
Audio
  • Jerzy Owsiak o muzycznej stronie 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (Popołudnie z Jedynką)
Adam Asanow (L) i Zbyszek Moździerski (P)
Adam Asanow (L) i Zbyszek Moździerski (P)Foto: Wojciech Kusiński/PR

W poprzednim spotkaniu ze słuchaczami radiowej Jedynki Jurek Owsiak zapowiadał, że rusza VI Bank Zespołów WOŚP, a już swój udział zadeklarowało kilka gwiazd. Szef WOŚP zna już wszystkich artystów, którzy zagrają pod Pałacem Kultury i Nauki podczas 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 12 stycznia 2014 roku w Warszawie, ale na razie zdradził dwa: zespół Piersi i Kamil Bednarek. Ten ostatni artysta otwierał już Finał WOŚP w 2010 roku.

Piersi i Przyjaciele 2 - płyta do nabycia na sklep.polskieradio.pl >>>

Do muzycznego Banku zgłosić mogą się zarówno znani, jak i debiutujący muzycy wszystkich gatunków, którzy chcą wystąpić podczas koncertów w całej Polsce. - My się w ogóle nie wtrącamy w to, jaki wymiar artystyczny na lokalny finał czy według jakiego pomysłu został zrealizowany. Obserwujemy, że poprzeczka postawiona jest bardzo wysoko, ludzie chcą robić piękne koncerty - podkreślił Owsiak.

WOŚP 2014: gramy dla dzieci i seniorów >>>


Gdzie mogą zgłaszać się wolontariusze? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy!

"Popołudnie z Jedynką" od poniedziałku do piątku między godz. 15.00 a 19.00. Zapraszamy!

(asz)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Owsiak podsumowuje 19. Przystanek Woodstock: tu nie ma mówienia o rzeczach błahych

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2013 23:00
- Ten festiwal zawsze uczy pokory, a 19. edycja szczególnie nauczyła nas jednej rzeczy, że warto o niego walczyć pokazując go w świecie - powiedział Jurek Owsiak podsumowując zakończony 19. Przystanek Woodstock.
rozwiń zwiń

Czytaj także

WOŚP znów zagra dla dzieci i seniorów

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2013 20:17
Jerzy Owsiak ujawnił na co będą zbierane pieniądze podczas najbliższego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 12 stycznia wolontariusze będą zbierać pieniądze dla dziecięcej medycyny ratunkowej oraz oddziałów geriatrycznych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jerzy Owsiak z Medalem Szczytu Noblistów

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2013 20:58
Pokój na świecie, powszechna sprawiedliwość, eliminacja biedy. To marzenia laureatów Pokojowej Nagrody Nobla, którzy spotkali się w Warszawie na XIII szczycie uhonorowanych tym wyróżnieniem. Spotkanie odbywa się w Polsce w 30. rocznicę przyznania nagrody Lechowi Wałęsie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sharon Stone na Przystanku Woodstock? Zaprosił ją Jurek Owsiak

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2013 17:34
Uczestników zakończonego w Warszawie XIII Szczytu Noblistów, w tym amerykańską aktorkę Sharon Stone, zaprosił na Przystanek Woodstock dyrygent Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurek Owsiak.
rozwiń zwiń