X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Section05

Polska i Świat

Następny odcinek audycji dnia 22.01.2020 o godzinie 22:05 Zobacz w ramówce
Section07
O audycji

Magazyn "Polska i Świat" to wieczorne spotkanie z informacją i publicystyką.

O godzinie 22.00 na naszej antenie rozpoczyna się fascynująca wyprawa poprzez najważniejsze tematy dnia i ciekawostki, wydarzenia z kraju i te z najodleglejszych zakątków świata. Każdy, kto chce wiedzieć więcej, kto z potoku informacji, jakie spływają w ciągu dnia, chce wyłowić te najbardziej istotne, może liczyć na naszych reporterów.

Magazyn "PiŚ" przygotowują dziesiątki dziennikarzy pracujących w Warszawie i kilkudziesięciu miastach Polski oraz korespondenci zagraniczni. A to, co ważne i wymaga wyjaśnień, przybliżają zapraszani do studia eksperci i politycy.

Integralną częścią audycji jest magazyn "Euranet", który pozwala śledzić na bieżąco najważniejsze wydarzenia i procesy zachodzące w Unii Europejskiej.

Prowadzący