X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Polska i Świat 16.01.2016

Polska i Świat 16.01.2016
O Audycji
Tytuł Wieczorne rozmaitości-informacja - Polska i świat 2016/01/16 22:05
Prowadzący Cegielski Wojciech
Opis

Już się rozpoczęły - wprawdzie nie we wszystkich województwach - ale już wyjeżdżają na narty, wypoczywać. I będą wyjeżdżać dalej. Policja będzie szczególnie dbać o bezpieczeństwo podczas ferii - zapewnia minister spraw wewnętrznych i administracji. studio/live/Jerzy Maria Nowak, b.ambasador przy NATO. Przed szczytem NATO i prezydenckimi wizytami. Prezydent Andrzej Duda leci do Brukseli w niedzielę Ponad 8 milionów, 200 tysięcy złotych przekazali Polacy na stypendia dla młodych podopiecznych fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia". Zbiórka była prowadzona podczas 15. Dnia Papieskiego, teraz przyszedł czas na podsumowanie. Kultura opanowała Wrocław. Wszystko za sprawą Weekendu Otwarcia Europejskiej Stolicy Kultury w tym mieście. Organizatorzy przygotowali aż sto wydarzeń: spektakli, koncertów, wernisaży i pokazów performance. "To film doniosły" - tak o "Portercie Żołnierza" mówi wybitny brytyjski historyk Roger Moorhouse. Mowa o opowieści o pani Wandzie Stawskiej - uczestniczce Powstania Warszawskiego. Po brytyjskiej premierze w ambasadzie w Londynie czeka na szansę wejścia do szerszej dystrybucji. To ma być dar dla rodaków mieszkających na Wschodzie. W Krynicy Zdroju trwa zbiórka książek, które mają trafić do Polonii na Ukrainie. Z zebranego księgozbioru mają być utworzone dwie polskie biblioteki. Akcję wraz z Urzędem Miejskim koordynuje Fundacja „Braterstwo, a darczyńców nie brakuje. Manifestacja w obronie Puszczy Białowieskiej

Goście Marek Konkolewski, Mariusz Błaszczak, Wanda Stawska, Jerzy Maria Nowak, Jan Drob, Kazimierz Nycz
Playlista
Tagi
Playlista