X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jaka przyszłość czeka Unię Europejską? "Wiele znaków zapytania"

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2018 19:16
- Jean-Claude Juncker zostawia UE pod dużym znakiem zapytania. Może jest nieco stabilniej niż rok lub dwa lata temu, jednak wciąż nie poznaliśmy odpowiedzi na zasadnicze pytania o jej przyszłość - powiedział dr Kamil Zajączkowski z Uniwersytetu Warszawskiego.
Audio
  • Jaka przyszłość czeka Unię Europejską? (Jedynka/Więcej świata)
Jean-Claude Juncker
Jean-Claude JunckerFoto: PAP/EPA/PATRICK SEEGER

Jean-Claude Juncker kończy już misję szefa Komisji Europejskiej i zdążył wygłosić pożegnalne orędzie. W jakim stanie szef KE zostawia Unię? - Można wziąć wszystkie przemówienia Junckera i zapytać, co faktycznie udało się zrealizować. Myślę, że będzie to nieprzyjemna odpowiedź. Przed nami wciąż wiele znaków zapytania - powiedział gość radiowej Jedynki.

Ekspert odniósł się także do debaty na temat projektu rezolucji w sprawie praworządności na Węgrzech oraz głosowania dotyczącego uruchomienia wobec tego kraju artykułu siódmego. - Każda ze stron ma swoje racje i ciężko oceniać która jest bliższa prawdy. Ja bym widział w tym początek kampanii do Parlamentu Europejskiego. A tam jedno państwo stanowi jeden okręg wyborczy. Zazwyczaj były to nudne kampanie, zwłaszcza w porównaniu do obecnej - stwierdził Kamil Zajączkowski.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji, w której była również mowa o Rosji, Chinach i Japonii przy jednym stole, czyli o Wschodnim Forum Gospodarczym.

***

Tytuł audycji: Więcej świata

Prowadzący: Paweł Lekki

Goście: dr Kamil Zajączkowski (Uniwersytet Warszawski), Juliusz Sabak (portal defence24)

Data emisji: 12.09.2018

Godzina emisji: 18.14

dn/ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

KE grozi Węgrom postępowaniami. Na razie apeluje o dialog

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2017 13:51
Unijni komisarze mają dziś rozmawiać o sytuacji na Węgrzech, między innymi o podpisanej w poniedziałek przez prezydenta tego kraju ustawie o szkolnictwie wyższym.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Parlament Europejski zgodził się na uruchomienie art. 7 wobec Węgier

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2018 13:00
Parlament Europejski poparł dziś uruchomienie artykułu 7 unijnego traktatu wobec Węgier. Za tą decyzją opowiedziało się 448 eurodeputowanych, przeciw było 197, a 48 wtrzymało się od głosu. We wtorek PE debatował na temat praworządności na Węgrzech.
rozwiń zwiń