Urszula i jej wielki koncert na 35-lecie pracy artystycznej. "Będzie dużo zabawy"

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2018 15:10
Rok 2018 jest dla Urszuli rokiem wyjątkowym – artystka świętuje 35-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji wyruszyła w specjalną trasę koncertową. Największy koncert na tej trasie już 9 grudnia w warszawskim Rozrywkowym Centrum Miasta Hulakula.
Audio
  • Urszula zapowiada koncert z udziałem zaproszonych gości (Muzyczna Jedynka)

Podczas wydarzenia wystąpią przyjaciele i zaproszeni goście Artystki – Wanda Kwietniewska (Wanda i Banda) oraz Paweł Stasiak (Papa D). Oprócz znanych i lubianych piosenek Urszuli usłyszymy również takie utwory jak: "Hi Fi", "Nie będę Julią", "O la la", "Monaliza", "Nietykalni". Jakie dodatkowe atrakcje przewiduje artystka?

- Będą cudne wizualizacje, będzie sala dla VIP-ów, będzie ścianka, na której będziemy robić zdjęcia, będzie miejsce do tańczenia. Generalnie dużo zabawy i będzie cudownie. Zapraszam bardzo serdecznie – mówiła Urszula.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Rozmawiała: Maria Szabłowska

Gość: Urszula (wokalistka)

Data emisji: 4.12.2018

Godzina emisji: 14.22

abi/kwh

Czytaj także

Tadeusz Woźniak: "Zegarmistrz światła" zmienił moje życie

Ostatnia aktualizacja: 02.11.2018 10:15
- Utwór uderzył w niepopularną w piosence nutę tzw. tematów poważnych, które były zarezerwowane dla poważnej literatury i poważnej poezji. Nie było w dobrym tonie, jak młody człowiek zanadto mądrzył się na podobne tematy - powiedział artysta w rozmowie z Marią Szabłowską.  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Adzik Sendecki i Atom String Quartet. Będzie płyta

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2018 18:13
Muzyk, od 38 lat mieszkający poza Polską, przyjechał do Warszawy na koncert. Adzik Sendecki i Atom String Quartet wystąpią 9 listopada w Domu Polonii na Krakowskim Przedmieściu.  
rozwiń zwiń