X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Na giełdach optymizm. Ale na jak długo?

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2019 17:43
 Na giełdach dziś poprawa nastrojów. WIG 20 zyskał 0,7 proc. Zyskuje też większość europejskich i amerykańskich indeksów.
Audio
  • Na giełdach optymizm - jak długo, zastanawia się w radiowej Jedynce Dariusz Świniarski z TMS Brokers./Karolina Mózgowiec, Naczelna Redakcja Gospodarcza Polskiego Radia/.
Na giełdach dziś poprawa nastrojów. WIG 20 zyskał 0,7 proc. Zyskuje też większość europejskich i amerykańskich indeksów.
Na giełdach dziś poprawa nastrojów. WIG 20 zyskał 0,7 proc. Zyskuje też większość europejskich i amerykańskich indeksów. Foto: pixabay

− Za ten powiew optymizmu odpowiada wpis na twitterze Donalda Trumpa - mówi Dariusz Świniarski z TMS Brokers.

Jak tłumaczy, z wpisu wynika, że umowa z Chinami może zostać szybko podpisana.

− Natomiast w naszej ocenie sytuacji na rynkach, jest to taki rajd ulgi, ale nic się tutaj raczej nie wydarzy. Bardziej rynek obligacji dyskontuje negatywne scenariusze w przyszłości - 10-latki amerykańskie mają najniższe rentowności od 18 miesięcy, a to pokazuje, że dla rynków akcji przyszłość nie rysuje się w różowych barwach – ocenia analityk.

Na warszawskim parkiecie królowały akcje CD Projekt

U nas gwiazdą sesji był CD Projekt. Spółka opublikowała swoje wyniki.

− Te dane przekroczyły oczekiwania, ale jak zawsze teraz inwestorzy oczekują na komunikat dotyczący najnowszej gry spółki – mówi analityk.

Spadki notowały natomiast spółki odzieżowe LPP i CCC. Jest to ciągle efekt obaw związanych z wprowadzeniem podatku handlowego.

Na rynku walutowym, dolar osłabił się, złoty jest mocniejszy.

Kurs funta brytyjskiego ustabilizował się. Przypomnijmy, premier Wielkiej Brytanii ogłosiła dziś swoją rezygnację z funkcji szefowej partii konserwatywnej i szefowej rządu.

Euro kosztuje 4 złote 29 groszy, dolar 3,83 zł i frank szwajcarski 3,82 zł.

Karolina Mózgowiec, jk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak