X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Opisz stolicę w maksymalnie stu słowach i wygraj

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2017 17:00
Kto ma pomysł na ciekawy opis stolicy może go zgłosić do 19 lutego. Do tego dnia trwa przyjmowanie prac do konkursu "Warszawa w 100 słowach". Najlepsze opowiadania zostaną opublikowane w książce. Ale nagród jest znacznie więcej.
Audio
  • W Kulturalnej Jedynce o konkursie "Opisz Warszawę w 100 słowach" opowiada Monika Błaszczak z Węgierskiego Instytutu Kultury.
Opisz Warszawę w 100 słowach to konkurs zarówno dla zawodowych pisarzy jak i amatorów.
"Opisz Warszawę w 100 słowach" to konkurs zarówno dla zawodowych pisarzy jak i amatorów.Foto: cimedia/Pixabay

Pomysł na opisywanie miasta w stu słowach przywędrował z chilijskiego Santiago. W Europie po raz pierwszy pojawił się na Węgrzech. - W tym momencie to bardzo popularny konkurs w całej Ameryce Południowej. Również w Meksyku - zauważała Monika Błaszczak z Węgierskiego Instytutu Kultury w audycji Kulturalna Jedynka.

Zwycięskie opowiadania pojawiają się w metrze, na billboardach, a obrazują je najlepsi rysownicy. - Swoje prace mogą przesyłać zarówno zawodowi pisarze, scenarzyści, czy ktoś, kto ma w tej chwili ochotę napisać opowiadanie luźno związane z Warszawą - wyjaśniała Błaszczak. Warunek jest jeden - teksty nie mogą być dłuższe niż sto słów.

Pierwsza setka opowiadań trafi do artystycznej książki promującej stolicę. 12 z nich będzie miało oprawę graficzną, z kolei autorzy trzech najlepszych mogą liczyć na nagrody pieniężne.

Gdzie przesyłać prace i gdzie znaleźć więcej informacji o konkursie, warto to sprawdzić w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: "Moje książki" w paśmie "Kulturalna Jedynka

Prowadzi: Magda Mikołajczuk

Data emisji: 3.01.2017

Godzina emisji: 21.24

ae/mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak