X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Teatr Kwadrat ponownie otwarty. "Medium" na początek

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2016 16:31
- Gdybym na premierę chciał zaprosić wszystkich, którym coś zawdzięczamy, to nasze premiery powinny się odbywać w Sali Kongresowej. 400 miejsc to zdecydowanie za mało - mówił w Jedynce dyrektor teatru Andrzej Nejman.
Audio
  • Andrzej Nejman o "nowym" Teatrze Kwadrat (Kulturalna Jedynka)
Wielkie otwarcie Teatru Kwadrat po generalnym remoncie
Wielkie otwarcie Teatru Kwadrat po generalnym remoncie Foto: PAP/Stach Leszczyński

Modernizacja Teatru Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego zakończyła się pod koniec lutego. Powstało nowe zaplecze sceniczne, poprawił się komfort widzów, a budynek byłego warszawskiego kina Bajka zyskał całkowicie nową infrastrukturę. - Przez pięć lat byliśmy w potrzebie i chodziliśmy po prośbie od drzwi do drzwi. Zawsze były dla nas otwarte - dodał Andrzej Nejman.

W tym czasie Teatr Kwadrat wędrował po warszawskich scenach uzyskując gościnę kolejno w Teatrze Studio, na Wydziale Scenografii ASP, w Teatrze Imka i w zaprzyjaźnionym Klubie Dowództwa Garnizonu na Mokotowie.

Z nagrania audycji można się dowiedzieć, jak przebiegał powrót zespołu teatru do swojej siedziby. Andrzej Nejman mówił również o premierach na deskach Teatru Kwadrat, w tym o m.in. o "Medium" Noëla Cowarda z Pawłem Małaszyńskim.

***

Tytuł audycji: Kulturalna Jedynka

Prowadzi: Michał Montowski

Gość: Andrzej Nejman (dyrektor Teatru Kwadrat)

Data emisji: 14.03.2016

Godzina emisji: 15.16

tj/mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Bodo Kox debiutuje w teatrze. "Moje drugie imię to kompromis"

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2015 19:32
- Zawsze istnieje jakiś gorset. W instytucji takiej jak np. telewizja nie mogę robić tego, co mi się podoba. Moje pomysły są w większości nieemisyjne - mówił w Jedynce reżyser.
rozwiń zwiń