Gratka dla kolekcjonerów! Zbliżają się targi sztuki

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2016 20:00
W kwietniu odbędą się pierwsze w Polsce międzynarodowe targi sztuki z prawdziwego zdarzenia. Pojawi się na nich 35 wystawców z wielu krajów: m.in. z Wielkiej Brytanii, Rumuni, Włoch i Szwajcarii, wśród nich będzie polska fotografka Lidia Popiel.
Audio
  • Lidia Popiel o Międzynarodowych Targach Sztuki International Art Fair Warsaw (Kulturalna Jedynka)
Gratka dla kolekcjonerów Zbliżają się targi sztuki
Foto: Glow Images/East News

Wydarzenie skierowane jest do twórców i kolekcjonerów sztuki, ale nie tylko. - Także do tych, którzy na co dzień spotykają się ze sztuką, nawet o tym nie wiedząc. Takie odwiedziny na targach mogą być dla nich inspirujące i pokazujące, że każdy przedmiot ma swojego autora-artystę - mówii Lidia Popiel.

Fotografka opowiada o swoich zdjęciach smartfonowych, które pokaże na targach. Do fotografii pozował m.in. Bogusław Linda, mąż artystki. Z audycji informujemy także o wydarzeniach towarzyszących targiom. Rozpoczną się one 7 kwietnia na Stadionie Narodowym w Warszawie.

***

Tytuł audycji: Kulturalna Jedynka

Prowadzi: Joanna Sławińska

Gość: Lidia Popiel (fotografka)

Data emisji: 30.03.2015

Godzina emisji: 15.12

mg/gs

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Tato", czyli opowieść o potrzebie wybaczania rodzicom

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2015 18:23
- Jest nam ono potrzebne, by samemu stać się rodzicem. Trzeba pewne rzeczy poukładać w głowie, uporządkować w rozmowie z ludźmi, którzy zwykle już odeszli - mówiła reżyserka Małgorzata Bogajewska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mirosław Bałka o sztuce, przemijaniu i uczuciach

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2015 23:56
Poszukiwanie obecności, śladów i zmysłowości tego świata to tylko niektóre z wątków sztuki Mirosława Bałki. - Chcę zwrócić uwagę na to, jak delikatnym stworzeniem jest człowiek i jak delikatne są uczucia między ludźmi - mówi artysta.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Młodzi i pracowici. Zdobywcy Paszportów Polityki pod lupą

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2016 02:47
- W Paszportach Polityki od zawsze chodziło o przekraczanie granic sztuki i przyznawano je artystom oryginalnym. Nasi twórcy to pokolenie, które przejęło odpowiedzialność za polską kulturę - mówi Zdzisław Pietrasik z tygodnika "Polityka".
rozwiń zwiń