X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ruszył festiwal "Dwa Teatry". Czego możemy się spodziewać?

29 czerwca w nadmorskim kurorcie rozpoczął się XVIII Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej "Dwa Teatry".
Plakat festiwalu Dwa Teatry
Plakat festiwalu "Dwa Teatry"Foto: materiały prasowe
O Audycji
Tytuł Ruszył festiwal "Dwa Teatry". Czego możemy się spodziewać?
Opis

Podczas czterodniowego święta teatru, zaprezentowanych zostanie 27 słuchowisk Polskiego Radia, 11 specjalnych słuchowisk dla dzieci i młodzieży, a także 25 konkursowych spektakli Teatru Telewizji. O programie tegorocznego festiwalu opowiedzieli goście audycji: Włodek Pawlik, Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra-Komarnicki, Katarzyna Dąbrowska.

Nie obyło się także bez wspomnień. Aktorka Katarzyna Dąbrowska wspominała swój pierwszy udział w festiwalu. – Byłam jeszcze studentką Akademii Teatralnej. Razem z muzycznym spektaklem dyplomowym "MP3" w reżyserii Mariusza Benoita przyjechaliśmy tutaj jako impreza towarzysząca. Było to dla nas ogromne przeżycie - mówiła.  

Radiowe kreacje tegorocznych laureatów Wielkiej Nagrody Festiwalu "Dwa Teatry" oraz słuchowiska uhonorowane Grand Prix poprzednich edycji przypomina właśnie Polskie Radio Literatura. To nowe przedsięwzięcie Polskiego Radia, zainaugurowane 25 czerwca na czas trwania festiwalu.

Więcej w nagraniu.

***

Tytuł audycji: Kulturalna Jedynka

Prowadzi: Martyna Podolska

Goście: Włodek Pawlik, Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra-Komarnicki, Katarzyna Dąbrowska

Data emisji: 29.06.2018

Godzina emisji: 21.10

abi

 

Playlista
Tagi
Playlista