X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Obsesja doskonałości". Wszystko, czego szukamy, jest w książkach

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2019 11:36
- Klasyczna edukacja nie przygotowuje nas do realnego życia. Jeżeli nie weźmiemy własnych spraw we własne ręce i nie zaczniemy się rozwijać wielowymiarowo w praktycznych aspektach życia, to będzie nam bardzo trudno osiągnąć sukces – powiedział w audycji Dawid Piątkowski, ekspert przygotowania motorycznego, trener oraz twórca autorskiej metody rozwoju osobistego, autor książki "Obsesja doskonałości".
Audio
  • Rozmowa z Dawidem Piątkowskim (Kulturalna Jedynka)
Okładka książki Obsesja doskonałości
Okładka książki "Obsesja doskonałości"Foto: mat.prom.

Dawid Piątkowski, zanim zaczął zawodowo zajmować się rozwojem osobistym, sam znalazł się w trudnej życiowej sytuacji - bankructwo rodziców, ciężka choroba mamy. Nie poddał się. - Dzięki temu, że rozwijałem się i uczyłem technik samokontroli emocji i innych bardzo mądrych rzeczy, które od dawna są niby znane, ale przez nielicznych praktykowane, wiedziałem, że ze wszystkiego da się wyjść – mówił w rozmowie z Małgorzatą Raduchą.

Gość przekonywał, że z każdej trudnej sytuacji życiowej da się wyjść. Jego zdaniem kluczem do sukcesu jest ciągłe poznawanie siebie, uczenie się technik samokontroli oraz czytanie i pogłębianie wiedzy. – Pamiętajmy, że ludzie przed nami mieli te same problemy i wszystkie odpowiedzi, których szukamy są już w książkach i na blogach - przekonywał.  

Czy siła woli pozwala pokonać ból? Czym jest wyższa duchowa motywacja do walki? Zapraszamy do wysłuchania całej audycji. 

***

Tytuł audycji: Twarzą w twarz

Prowadzi: Małgorzata Raducha

Gość: Dawid Piątkowski (autor książki "Obsesja doskonałości")

Data emisji: 3.03.2019

Godzina emisji: 21.10

abi

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kultura materialna II Rzeczypospolitej

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2019 12:40
Kim byli polscy wynalazcy za czasów II Rzeczypospolitej i jak wyglądała według nich filozofia prowadzenia firmy? Czym charakteryzowało się wzornictwo tamtych czasów?
rozwiń zwiń