X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Stratuje sezon filmowych festiwali

Zaczynają się letnie festiwale filmowe, między innymi 26 maja Krakowski Festiwal Filmowy, a 10 czerwca Koszaliński Festiwal Debiutów "Młodzi i Film", zaś w lipcu festiwal Nowe Horyzonty we Wrocławiu.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay
O Audycji

W audycji Krzysztof Gierat, dyrektor Krakowskiego Festiwalu Filmowego przedstawia program tej imprezy, opowiada o wybranych filmach.

Z kolei dyrektor artystyczny wrocławskich Nowych Horyzontów Marcin Pieńkowski, opowiada o najnowszym filmie Xawerego Żuławskiego "Mowa ptaków" na podstawie scenariusza jego ojca, nieżyjącego reżysera Andrzeja Żuławskiego. Film jest zapowiadany jako jedno z największych wydarzeń filmowych 19. MFF Nowe Horyzonty.

Posłuchaj całej audycji.

***

Tytuł audycji: "Kulturalna Jedynka"

Prowadzi: Joanna Sławińska

Goście: Krzysztof Gierat (dyrektor Krakowskiego Festiwalu Filmowego), Marcin Pieńkowski (dyrektor artystyczny wrocławskich Nowych Horyzontów)

Data emisji: 17.05.2019

Godzina emisji: 21.10

ag


Playlista
  • Grechuta Marek, Myslovitz, - Kraków
  • Garou - Gitan
  • Steciuk Tomasz, - Aria Tiririri