X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Komunistyczne obozy w australijskim obiektywie

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2011 13:29
W "Niepokonanych" Peter Weir prezentuje zbrodniczy system sowieckiego GUŁagu i bohaterstwo Polaków.
Audio

W czasie 15. Wielkanocnego Festiwalu Ludwiga van Beethovena, który odbywa się w Warszawie od 9 do 22 kwietnia, oprócz dzieł patrona można usłyszeć także utwory Liszta i Mahlera. W tym roku obchodzimy bowiem dwie ważne rocznice – dwustulecie urodzin Ferenca Liszta i stulecie śmierci Gustawa Mahlera.

O programie festiwalu opowiadała organizatorka i pomysłodawczyni festiwalu Elżbieta Penderecka.

***

W Szczecinie 11 kwietnia rozpocznie się jeden z najstarszych festiwali teatralnych w Polsce, 46. Przegląd Teatrów Małych Form "Kontrapunkt". O historii tego festiwalu i zmianie formuły opowiadała Małgorzata Frymus .

***

W programie Magazynu Sztuk Pięknych Ewa Heine recenzowała dramat "Sieroty" Dennisa Kelly`ego, w reżyserii Grażyny Kani, w  warszawskim Teatrze Powszechnym.

***

Spotykanie z Peterem Weirem, wybitnym australijskim reżyserem filmowym, autorem, m. in. słynnego "Pikniku pod wiszącą skałą". Jego najnowszy film "Niepokonani" właśnie wchodzi do kin.

***

Irena Piłatowska, szefowa Studia Reportażu i Dokumentu PR, opowiadała o tegorocznej nagrodzie dla najlepszych reportażystów "Melchiory" 2010.

Aby wysłuchać "Magazynu Sztuk Pięknych" Anny Stempniak, wystarczy wybrać "Komunistyczne obozy w australijskim obiektywie" w boksie "Posłuchaj" w ramce po prawej stronie.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Zmarł John Barry, kompozytor muzyki do filmów o Jamesie Bondzie

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2011 00:20
Barry był autorem ścieżki dźwiękowej 11 filmów o superagencie i laureatem 5 Oscarów.
rozwiń zwiń