Płyta "DaDaDam” grupy Perfect pokryła się złotem

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2014 15:00
Jak zejść ze sceny niepokonanym? Na to pytanie Perfect nie potrzebuje odpowiedzi, ponieważ wciąż na niej króluje i... nigdzie się nie wybiera. Wydany przez Polskie Radio najnowszy album zespołu Perfect "DaDaDam” oficjalnie zyskał status złotej płyty.
Grzegorz Markowski lider grupy Perfect
Grzegorz Markowski lider grupy PerfectFoto: Polskie Radio/M. Borawska

Perfekcyjny strzał, można by rzec, słuchając najnowszego albumu grupy Grzegorza Markowskiego. Strzał w dwunastkę, bo tyle znakomitych utworów zawiera krążek "DaDaDam”.

/

Wśród kompozycji znalazły się zarówno ballady, jak i duża porcja gitarowego, mocno rockowego brzmienia - tak charakterystycznego dla tej kultowej kapeli. Czyli wszystko to, co "rockujący" fani lubią najbardziej. Na ich wdzięczność Perfect długo nie musiał czekać, płyta już po dwóch tygodniach sprzedaży otrzymała status złotej.

Do sukcesu przyczynił się singiel, promowany w najpopularniejszych rozgłośniach radiowych, "Wszystko ma swój czas" . Tekst napisał Jacek Cygan. Perfect do współpracy nad krążkiem "DaDaDam” zaprosił również innych uznanych artystów: Wojciecha Waglewskiego, Bogdana Loebla, Andrzeja Mogielnickiego i Roberta Gawlińskiego. Wydawnictwu patronują Radiowa Jedynka i Trójka.

Płytę "DaDaDam” można kupić za pośrednictwem Sklepu Polskiego Radia >>>

Perfect, podobnie jak w ubiegłym roku, zagra na trasie koncertowej "Lata z Radiem” - pierwszy występ już w najbliższą niedzielę, 6 lipca w Żninie . Tych fanów, którym nie uda się dotrzeć na koncert, Pierwszy Program Polskiego Radia zaprasza do oglądania transmisji wideo na specjalnej stronie latozradiem.pl .

(pkur/ag)

Czytaj także

"DaDaDam", czyli płyta doskonała

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2014 07:42
Gośćmi "Muzycznej Jedynki" będą Grzegorz Markowski i Dariusz Kozakiewicz. Z muzykami zespołu Perfect porozmawiamy o ich najnowszym albumie, którego premiera będzie miała miejsce 9 czerwca.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Perfect: zarabiamy na poziomie ogrodnika Rolling Stonesów

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2014 13:00
- Ktoś powiedział, że pieniądze zniszczyły rock’n’rolla bardziej niż alkohol i inne używki. Coś jest na rzeczy. Axel Rose z zespołu Guns N’ Roses od 7 lat nie może się zebrać i ruszyć w trasę, bo może tego dobrobytu jest u niego za dużo. Nam wciąż się chce - mówił w radiowej Jedynce Grzegorz Markowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Znamy największy przebój 25-lecia wolnej Polski!

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2014 15:00
Za nami finałowe notowanie Jedynkowej Listy Przebojów Dwudziestopięciolecia. Oto lista utworów wybranych przez słuchaczy Jedynki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Grzegorz Markowski: nie ma recepty na wakacyjny przebój

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2014 21:15
- Jeżeli ktoś zaprząta sobie głowę produkcją utworu na lato to, jak mówił Krzysztof Skiba, wychodzi mu "piosenka meteorologiczna". Na jesieni o deszczu, zimą o śnieżce, a latem o plaży - powiedział w audycji "Lato z Radiem" wokalista zespołu Perfect.
rozwiń zwiń