Sorry Boys: na nowej płycie będą piosenki, a nie rozbudowane utwory

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2019 16:27
Zespół Sorry Boys na czele z wszechstronnie utalentowaną Belą Komoszyńską, jest na etapie wydawania nowego albumu. Artystka aktualnie nie zdradza szczegółów co do nazwy i terminu wypuszczenia krążka, za to z dumą opowiada o promującym go utworze i byciu szczęśliwą mamą. 
Audio
  • Rozmowa z wokalistką zespołu "Sorry boys" - Belą Komoszyńską. (Muzyczna jedynka/Jedynka)

Utwór "Jesteś pragnieniem" jest zapowiedzią czwartego albumu Sorry Boys i namiastką tego, czego można się po tym albumie  spodziewać. Dotychczasowa twórczość zespołu opierała się na utworach napisanych w języku angielskim. - Wcześniej język angielski był dla mnie znacznie bardziej naturalny w muzyce, niż język polski - mówi wokalistka. Tym razem fani zespołu mogą wyczekiwać płyty, na której zostanie zapisanych jedenaście utworów w języku polskim.

Artystka umiejętnie połączyła macierzyństwo z pracą nad nowym albumem, gdzie w przerwach od karmienia i zmieniania pieluch oddawała się wenie twórczej, siadając przy pianinie i pisząc nowe piosenki. - Można pogodzić pracę nad albumem ze szczęśliwym rodzicielstwem - twierdzi Bela Komoszyńska. Zapytana o to, co sądzi o pozycji zespołu Sorry Boys na polskiej scenie muzycznej, odpowiada - liczy się najbardziej aspekt wewnętrzny i to, co dla siebie znaczymy nawzajem w zespole. Mało ważnym aspektem jest pozycja zespołu w kontekście sceny muzycznej.

Co macierzyństwo Beli Komoszyńskiej wniosło do pracy nad albumem? Jak brzmi zapowiedź najnowszej płyty? Zapraszamy do rozmowy z artystką.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadził: Ula Kaczyńska 

Gość: Bela Komoszyńska (wokal, muzyka - zespół Sorry Boys)

Data emisji: 04.03.2019

Godzina emisji: 14.20

K.A


 

Czytaj także

Karolina Kozak: pisanie tekstów dla innych jest jak psychoterapia

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2019 16:54
Pisanie tekstów to niewdzięczna rola. Wyobraźnię muzyczną można mieć bogatą, a nowe technologie ułatwiają przełożenie tej wyobraźni na dźwięki. Ale jak się nie ma wyobraźni literackiej, to się tekstu na napisze - o czym przekonuje Karolina Kozak.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Olga Polikowska: w muzyce szukam prawdy, nie ozdobników

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2019 16:00
Należy do grona najlepiej ocenianych debiutantek w 2018 roku. Śpiewała Osiecką i współpracowała m.in z producentem Wojtkiem Urbańskim. U nas Olga Polikowska opowiadała o swoich ulubionych artystach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marcelina odwołuje zimę

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2019 14:38
Serią koncertów Marcelina promuje nowy album "Koniec wakacji". Uważa go za bardzo udany, a że bliżej początku wakacji, niż ich końca to jej zupełnie nie przeszkadza.
rozwiń zwiń