X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

XIX gala finałowa Programu Mistrz Mowy Polskiej w Malborku

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2019 14:52
Program Mistrz Mowy Polskiej to ogólnopolska akcja wyboru osób posługujących się językiem polskim z prawdziwą pasja. W tym roku wśród nominowanych są muzycy: Kasia Nosowska, Jacek Cygan czy Tomasz Organek. 
Audio
  • XIX gala finałowa programu "Mistrz Mowy Polskiej" w Malborku (Muzyczna Jedynka)
Zamek w Malborku
Zamek w MalborkuFoto: Pixabay

Wśród nominowanych nie zabraknie również m.in. artystów polskiej sceny filmowej i teatralnej, telewizyjnej: Piotra Fronczewskiego, Włodzimierza Szaranowicza czy Katarzyny Pakosińskiej. 

- Grono jest zacne. Oprócz programu Mistrz Mowy Polskiej mamy Centrum Języka i Kultury Polskiej dla Polonii Cudzoziemców Uniwersytetu Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie, Festiwal Stolicy Języka Polskiego w Szczebrzeszynie, Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy na Zamku w Golubiu - Dobrzyniu - mówił Piotr Kossakowski, organizator konkursu. 

Członkowie Akademii Mistrzów przyznają również nagrodę Kuźni Mistrzów Mowy Polskiej, która jest przyznawana placówkom, inicjatywom lub instytucjom mającym niekwestionowane zasługi w pielęgnowaniu wzorców językowych. Nominację w tym roku otrzymał Program Drugi Polskiego Radia. 

Gala Finałowa XIX edycji ogólnopolskiego Programu Społecznego Mistrz Mowy Polskiej odbędzie się 30 września 2019 roku na Zamku Krzyżackim w Malborku.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Zbigniew Zegler 

Gość: Piotr Kossakowski (organizator konkursu) 

Data emisji: 26.09.2019

Godzina emisji: 14.20


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Radek Łukasiewicz o "Duchu oporu": bardzo wierzymy w ten materiał

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2019 15:40
- Nawet jeżeli mówimy o trudnych rzeczach, rzeczywistości, katastrofie ekologicznej czy naszej bierności wobec zapadającego się świata, to chcemy zwrócić na to uwagę i wskrzesić nadzieję - mówi Radek Łukasiewicz. Już 4 października ukaże się nowa płyta grupy Bisz/Radex.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mateusz Ziółko o nowym singlu "Legiony"

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2019 14:45
Jest znany ze sławnych przebojów tj. "W płomieniach", "7 rzeczy" czy "Bezdroża". Dzisiaj odbyła się premiera filmu "Legiony", do którego tytułową piosenkę wykonuje Mateusz Ziółko, gość dzisiejszej "Muzycznej Jedynki". 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Grupa VOX: jesteśmy zespołem pokoleniowym

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2019 17:04
Tworzą męski zespół wokalny, grający muzykę pop. W tym roku obchodzą jubileusz 40-lecia pracy na estradzie. Gośćmi "Muzycznej Jedynki" byli członkowie grupy VOX: Witold Paszt, Jerzy Słota oraz Dariusz Tokarzewski. 
rozwiń zwiń